Sanatçılar için YouTube

Dünyanın en büyük video platformu olarak adını duyuran YouTube, gerek içerik sağlayıcılara gerekse de kullanıcılarına yönelik çalışmalarını sürdürerek, daha da kapsamlı bir noktaya erişme hususunda adından söz ettirmeye devam ediyor. Milyarlarca insana ulaşan YouTube, bünyesinde yer alan yeteneklerin de gün yüzüne çıkması konusunda önemli bir yer tutuyor.

YouTube, Kullanıcılarını Kapsayan Uygulamayla Geliyor

Birçok isim çıkarmayı başaran YouTube; “Sanatçılar İçin YouTube” adını verdikleri uygulamayı ortaya atıp; içerik sağlayanların kendisini daha kolay bir biçimde göstermesini sağlayacak gibi görünüyor. Böylelikle sanat adına kendisini gösteren kişilerin daha fazla ön planda kalması kolay yollardan sağlanabilecek.

Odaklanılan nokta olarak sanatçılar gösterilen bu uygulama sayesinde, hayranlarla iletişim kurmak için ön planda kalacak. Sanatçıların hayranlarıyla irtibat kurmasının yanı sıra gerekli para yardımının da bu şekilde yapılabileceği belirtiliyor.

Genel olarak sanatçı gelişimini hedef alan bu tür gelişimler, Lindsey Stirling gibi kişilerin, kendilerini daha kolay bir biçimde gösterebilmesi için uygulamaya konulmuştur.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.