Sharpın Yeni Akıllı Telefonu
Sharpın yeni akıllı telefonu Sharp Aquos mini SHV31 görücüye çıktı.

Akıllı telefonlar, insanların hayatına yönelik geliştirdiği uygulamalarla daha fazla ilgi görmeye devam ediyor. Bu sayede kendisine özel oluşan pazarın son derece canlı olmasıyla beraber farklı farklı teknoloji şirketlerine her gün yenisi eklendiğinden, sürekli rekabet ortamı oluşarak, her geçen gün yeni fikirlerle donatılmış özellikleri bütünleşerek, sürekli bir yenileme içerisinde bulunmuştur. Bu sayede insanların kullanımına da sunulacaktır.

Sharp’ın Akıllı telefonları İlgi Çekecek

Son olarak akıllı telefon piyasasına köklü bir firma dahil oldu. Japon teknoloji devi Sharp, yeni akıllı telefonlarıyla piyasaya hızlı bir giriş yaparak başlamanın hesaplarını tutuyor. Köklü bir firma olarak 1917 yılında faaliyete geçen Sharp firması, tecrübelerini akıllı telefon anlamında da aktararak, bu pazarda son derece etkili bir biçimde hareket etmeyi planlıyor.

sharp aquos mini-SHV31

Aquos mini SHV31 model adıyla piyasaya çıkacak olan bu telefon, aktif bir biçimde kullanılarak, bir özellik ile kullanıcıların ilgisini çekeceklerdir. Kasa boyuyla ekranın eşit ölçülerde olması tercih sebebiniz olarak değerlendirilebilir. 4 adet Krait 400 işlemci ve Adreno 330 grafik işlemcisi bulunuyor. Telefonun ekranı 4.5 inç, ekran çözünürlüğü ise 1920×1080. SHV31’in arka kamerası ise 13 megapiksel olarak gündemde yer edinecek.

Sharp_Aquos_Mini_SHV31

Sharp’ın çıkardığı akıllı telefon olarak dikkatlerini üzerine çekecek Aquos mini SHV31, şarj anlamında da bir çare üreterek, son derece dikkat çekici bir özelliği yakalıyor. Bunun yanında ekranının parlaklığı konusunda bir eksiklik hissetmeyerek, son derece faydalı bir kullanım sağlayacaksınız.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here