Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Şimdi de iPhone 6 Plus patladı

Şimdi de iPhone 6 Plus patladı

-

iPhone 6 Plus patladı. Kullanıcı cihazın orijinal şarj aleti ile şarj olduğu sıralarda aniden patladığını açıkladı. Patlayan cihaz ayrıca Apple Watch standına da zarar verdi.

Galaxy Note 7 ile oldukça sık gündeme gelen patlama konularına bir yenisi de, Apple‘ın 2 sene önce çıkarmış olduğu iPhone 6 Plus ile geldi. Amerika’da faaliyetlerini sürdürmeye çalışan bölgesel haber kanalları arasında yer alan ABC30, iPhone 6 Plus‘ın şarj edildiği sırada patladığını açıkladı.

iphone-6-plus-sarj

Patlamış olan cihazın sahibi olarak bilinen Yvette Estrada, cihazının nasıl patladığını haber kanalına bir röportaj olarak anlattı. Şarj sırasında patlayan telefon, Estrada’nın anlattığını da göre Apple‘ın kendi orijinal şarj aleti ile şarj oluyordu. Perşem gününü Cuma gününe bağlayan gece yaşanan bu olay iPhone 6 Plus‘tan aniden gelen bir plastik konusuyla fark edilmiş ve cihaz hemen patlamış.

iphone-6-plus-s

Yeni iPhone 6 Plus Talep Etti!

Cihazın daha 3 ay önce aldığını belirten estrada, patlamadan kendisinin zarar görmediğini fakat yatağının bir kısmının yandığını ve beraberinde gözleri ile Apple Watch standının kullanılamaz hale geldiği söylerken, Apple’dan yeni bir iPhone 6 Plus talep ettiğini söylemiş oldu. Ayrıca fotoğrafları Apple ile paylaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here