Ana Sayfa Akıllı Telefon Şimdiye Kadarki En Pahalı iPhone Modeli için Yeni Bilgiler Var

Şimdiye Kadarki En Pahalı iPhone Modeli için Yeni Bilgiler Var

En yüksek fiyata sahip olan yeni iPhone X modeli için yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Yeni modellerde nasıl bir sisteme yer verilecek? Detaylar neler?

-

iPhone X akıllı telefonları, Apple değil akıllı telefon dünyasının en pahalı ürünlerinden biri oldu. Özellikle geçtiğimiz yıl için değerlendirecek olursak, iPhone X akıllı telefonları belli bir fiyat barajının üzerine çıkmayı başarmıştı. 999 dolar olarak açıklanan fiyat tanıtıma da damga vuran konulardan birisi olmuştu.

Bu derece yüksek fiyatlarla dikkat çeken yeni seri akıllı telefonların, bu yıl içerisinde yenileneceği de biliniyor. Apple’ın 3 yeni iPhone modelini satışa çıkaracağı ve bu modellerde de bazı önemli değişikliklere gideceği biliniyor. Fakat yeni gelen modelde fiyat biraz daha üst seviyeye taşınacak gibi gözüküyor.

Rekor Fiyatlı iPhone Modeli

Son gelen bilgilere göre 3 yeni akıllı telefon tanıtacak olan Apple, bu modeller içerisinde şimdiye kadar en pahalı olan akıllı telefonuna yer verecek. 2018 iPhone XL olarak anılması beklenen yeni akıllı telefonun fiyatının ise 1100 dolar olacağından söz ediliyor.

iPhone XL

1100 dolar olarak satışa çıkması beklenen yeni akıllı telefonların mevcut X modelinden 100 dolar daha yüksek bir fiyatla satıldığını görmek mümkün olacak. Bunun dışında yeni akıllı telefonların özellikleri kısmında da bazı bilgiler var. Buna göre telefonların OLED ekran teknolojisiyle beraber geleceği ve 6.5 inçlik bir ekrana sahip olacağından söz ediliyor.

Doğrulanmış bir bilgi yok ancak 6.5 inçlik ekranlar Apple içinde ilklere imza atılacağını gösteriyor. Bu fiyat aralığında kullanıcıların yeni modeli ne kadar tercih edebileceği ise başka bir tartışma noktası olarak karşımıza çıkıyor. Ardı ardına gelen açıklamalardan sonra Apple’ın tanıtımı ne zaman yapacağı kısmında ise net bir bilgi paylaşımı olmadı. Her zaman olduğu gibi yeni modellerin sonbahar aylarına doğru tanıtıma çıkması beklentisi var. Bunun için net bilgilere yaz aylarında ulaşmak mümkün olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here