Skypeta Yeni Soluk

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak ortaya çıkan yeni uygulamalar. İnsan hayatını giderek kolaylaştıran bir unsur olmasıyla beraber, fazlasıyla kullanışlı bir hal alması noktasında etkili oluyor. Böylelikle aktif olarak kullanılan programlar, insan hayatının merkezinde yer alarak, bu bağlamda her an aktif bir çalışma içerisinde görülebiliyor.

Skype’ın Çevirimdışı Özelliği

Skype'tan Yeni Bir Atılım

Son olarak Skype, yeni gelişmeyle adından daha da söz ettirecek bir yapıya büründü. Skype’ın Android işletim sistemine uyarlanan uygulamasında ortaya çıkan bu yeni özellik, sahip olduğunuz söz konusu Skype uygulamasında çevirimdışı halindeyken bile ileti almanızı ve arkadaşlarınızın sizlere resim gönderebilmesi seçeneğini geliştiriyor.

Böylelikle bu adımla kullanıcılarını daha da memnun edecek olan Skype, bu yeni güncellemesini kullanıcılarına sunmayı planlıyor.

Aynı zamanda bir başka Skype güncellemesi de, başka bir uygulamada yer alan linklerin ve telefon numaralarının Skype üzerinden aranabilmesi sağlanacak, genelde iOs veri tabanlı mobil cihazlarda bulunan bu seçenek dahilinde yapmanız gereken tek şey Skype uygulamasını indirerek, telefonunuzda yer almasını sağlayıcı hareketlerde bulunmak olacaktır.

Facebook tarafından 2011 yılında satın alınan Skype ilk olarak gerçek zamanlı çeviri anlayışıyla ortaya çıkmıştı. Bu özellik sayesinde iletişim zorluğunu ortadan kaldıran program ile uluslar arası konuşmaları rahat bir biçimde gerçekleştirebiliyoruz. Bu gibi yeni seçeneklerle karşımıza çıkan Skype, zaman içerisinde de farklı uygulamalarla karşımıza gelerek, aktif bir biçimde kullanılmaya devam edecek.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.