Snapdragon 710 İşlemcili Meizu X8 Yerine Meizu 16X Geliyor!

Meizu dün Meizu 16 ve Meizu 16 Plus‘ı resmen tanıttı. Ancak bazıları Snapdragon 710 ile çalışan bir Meizu X8 modelini de bu tanıtım sırasında görmeyi bekliyordu.

Meizu X8 isimli orta sınıf modelin Meizu 16X olarak isimlendirilebileceğini ve bu telefonun Eylül ayında ilan edileceğini bugün açıklandı. Bu bilgi doğrudan Meizu CEO‘su Jack Wong‘dan geldi.

Snapdragon 710 İşlemcili Meizu X8 Yerine Meizu 16X Geliyor!

Meizu‘nun X8 modelinin Meizu 16X olarak yeniden adlandırma kararını kabul edersek aşağıdaki görüntü telefonun neye benzediğini, bir Snapdragon 710 tarafından destekleneceğini ve Android 8.1 çalıştıracağını bize göstermiş olabilir. Çünkü bu görüntü geçtiğimiz ay Meizu X8 görüntüsü olarak sızdırılmıştı.

Meizu X8 Canlı Görüntüleri

Meizu CEO’su Jack Wong’a göre Meizu 16X modeli Xiaomi Mi 8 SE‘den daha iyi olacak. Muhtemelen telefonun ekranı 5,8 inçten daha büyük olacak ve Mi 8 SE modeline göre daha ucuza mal olacak. Şu anda Mi 8 SE akıllı telefonunun 4GB ve 6GB versiyonları sırasıyla 230 € ve 250 € karşılığında satın alınabiliyor. Meizu 16X eğer yarışmak istiyorsa bu fiyatlardan daha ucuza mal olmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here