Snapdragon 805 işlemcili LG G3 farklı bir model ile satışa sunulacağı güçlü kaynaklar tarafından kesin bir dille belirtildi.

Çok kısa bir süre önce LG firması, yeni amiral gemisi olan LG G3 cihazını tanıttı. Cihaz her yönüyle oldukça kaliteli ve harika olmasına karşın Snapdragon 801 işlemcili olması oldukça şaşırtmıştı. Tüm mobil kullanıcılar tarafından şaşkınlıkla karşılanan bu durum hakkında tanıtımdan sonra bir çok iddaa ortaya atılmıştı. Bu iddaalardan en güçlüsü ve en mantıklısı ise LG G3 cihazının Snapdragon 805 işlemciyi LG şirketi tarafından başka bir LG G3 modelinde kullanacağıydı. Son dönemlerde tartışma ve merak konusu olan bu durum hakkında Güney Kore’den çok ciddi ve güçlü bir haber geldi. Zira Güney Kore’de faaliyet gösteren saygın bir GSM operatörü, Snapdragon 805 işlemcinin yeni bir LG G3 modelinde kullanılacağını Güney Kore’li LG şirketi yetkililerinden doğruladıklarını kesin bir dille açıkladı.

Snapdragon 805 işlemcili yeni model LG G3 cihazının ilk etapta Güney Kore’de satışa sunulacağı da gelen haberler arasında. Snapdragon 805 işlemcili LG G3 cihazının diğer ülkelere ve ülkemize ne zaman geleceği ve ne zaman resmi olarak resmi olarak satışa sunulacağı hakkında ise henüz her hangi bir bilgi veya açıklama yok.

Bu konu ve diğer tüm teknoloji konularına an be an ulaşmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi ihmal etmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here