Bugün saat 19.00 itibariyle Fransa’da gerçekleşecek olan Google I/O 2014 konferansı başlamasına saatler kala Google tarafından tanıtılması beklenen Android 5.0 sürümünden yeni görüntüler yayınlandı.

“Quantum Page” tasarımına sahip olduğu iddia edilen Android 5.0 Lollipop sürümü ilk olarak bakıldığında sade ve çekici bir görünüme kavuşmuş olarak gözüküyor, ”hızlı ayarlar” seçeneklerinin rahatlıkla görüntüleme yapılabileceği sürüm olan Android 5.0 genellikle gri renk seçeneği ile beraber donatılmış.

Gri ve beyazın sıklıkla kullanıldığı sürüm üzerinde kullanıcıların hem gözleri yormaması hemde şık bir görüntü elde edilebilmesi için tasarlandığı apaçık ortada, Androidpolice sitesi tarafından sızdırılmış olan görüntülere göre gelecek saatlerde neredeyse kesin olarak tanıtılması beklenen Android 5.0 sürümünü şimdiden görmüş olduk.

Android Resmi Instagram Hesabı!

Sürümün en dikkat çeken ve en can alıcı noktasının ise herne kadar kesin bir bilgi olmasa dahi en az 1.5GB RAM kullanan cihazlar ve üzeri cihazlar için yayınlanabileceği iddia ediliyor, gelecek saatlerde sizler için kesin bir bilgi verilir ise bilgi vereceğiz.

Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden görselleri yayınlayalım ve sizlerinde düşüncelerini alalım.

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.