Ana Sayfa Akıllı Telefon Sony 6 Kameralı Telefon Üzerinde Çalışıyor!

Sony 6 Kameralı Telefon Üzerinde Çalışıyor!

Nokia 9 PureView'in en fazla arka kameraya sahip olma devri, Sony'nin yeni amiral gemisi ile kapanacak gibi duruyor....

-

HMD Global’in amiral gemisi olan Nokia 9 PureView, şu anda akıllı telefon dünyasında arka panelinde en fazla kameraya sahip akıllı telefon. Son çıkan amiral gemilerinde bile maksimum dörtlü kamera kurulumu yer alıyor. Ancak ortaya çıkan son raporlar bu mevkiiyi kaybedeceğini gösteriyor.

Eğer raporlara inanılırsa, Sony yakında listenin tepesine yerleşebilir. Raporlara göre, Sony şu anda altı tane arka kameraya sahip olan yeni bir Xperia akıllı telefon geliştiriyor. Ancak şu anda bu sensörlerin hangi özelliklerde geleceği belli değil.

Raporda ayrıca arka kamera sensörünün görünümü de var. Ancak bu sadece bir protatip, bu yüzden gerçeğini göz önüne almalıyız. Ön kameralara da, yine amiral gemisi düzeyinde olacak. Yeni Xperia cihazında selfie çekmek ve görüntülü arama yapmak için iki kamera sensörüyle birlikte gelmesi bekleniyor.

Ayrıca gelişmiş bir yüz tanıma teknolojisi de içerebilir. Sony’nin arka kamera kurulumuyla ilgili kesin ayrıntılar şu anda gizemli. Buna karşılık şirketin ayrı bir süper geniş açılı sensörle birlikte telefoto kamera içereceğine inanılıyor.

ToF sensörlerinin popülerliği göz önüne alındığında, sensörlerden birinin bu olması bekleniyor. Diğer ikisi düşük ışıklı sahnelerde daha fazla ayrıntı için potansiyel olarak tek renkli sensörler olabilir. Şu an ki durumda biraz daha netlik kazanması için beklememiz gerekiyor.

25,615BeğenenlerBeğen
56,968TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here