Ana Sayfa Akıllı Telefon Sony Play Oyun Telefonları Gelebilir

Sony Play Oyun Telefonları Gelebilir

Oyuncu serisi akıllı telefonlara dahil olacağı belirtilen Sony Play akıllı telefonları için yeni iddialar gelmeye başladı. Yeni iddialarda Sony Play hakkında neler ortaya çıktı? İşte tüm bilinenler...

-

Akıllı telefon dünyasında yavaş yavaş yeni bir trend ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak Razer tarafından başlatılan yeni trende göre oyuncu serisi akıllı telefonları görmeye başladık. Oyunculara özel olarak sunulan Razer akıllı telefonlarından sonra bir başka marka Xiaomi tarafından oyunculara özel bir akıllı telefon modeli duyuruldu. Ardı ardına yeni akıllı telefonların tanıtıldığı sektörde, oyuncu serisi modellerinde kendisine yer bulmaya başladığını görüyoruz. Bu noktada oyuncu serisi akıllı telefonlara bir yenisinin daha ekleneceği belirtiliyor. Bu kez ise Sony’nin böyle bir atacağı bilgisi var. Markanın Sony Play adından bir akıllı telefonla sektöre girebileceği belirtiliyor.

Sony Play Nasıl Bir Telefon Olacak?

Xperia serisi akıllı telefonlarını sürekli olarak yenileyen ve son olarak yeni amiral gemisi modellerini tanıtan Sony’nin, Xperia XZ2 modelleriyle beraber hem tasarım değişiklikleri hem de sistem değişikliklerine gittiğini biliyoruz. Markanın bu modellere ise Sony Play modelini ekleyeceği belirtiliyor.

XZ2 serisini genişletecek olan yeni akıllı telefon modelinin özelliklerinin neler olacağı konusunda ise çok fazla bilgi bulunmuyor. Razer ile Xiaomi akıllı telefonlarının sunduğu sisteme yakın bir sistem sunacağı konusunda bilgiler verilen Sony Play akıllı telefonlarının, net olarak nasıl özellikleri olacağı konusunda ise bir bilgi yok. Markanın muhtemelen, Snapdragon 845 işlemcileriyle beraber gelecek bir akıllı telefon modelini göreceğiz.

Sony Play

Burada Sony’nin en büyük avantajının ise oyun konsolları olacağı söyleniyor. Oyuncu serisi akıllı telefonlarıyla oyun konsolları arasında bir bağla kuracağı ve bu şekilde kullanıcılara çok farklı ayrıcalıklar sunacağından söz edilen Sony Play akıllı telefonlarının, nasıl ve ne zaman geleceği konusunda bilgimiz yok.

Henüz böyle bir oyuncu serisi akıllı telefonun geleceği de marka tarafından doğrulanmış değil. Markaya yakın kaynaklardan gelen bilgiler bu yönde. Bunun dışında henüz yeterli detayları elde edebilmiş değiliz. Yeni modelle ilgili önemli bilgiler ortaya çıktıkça, sitemiz üzerinden bu bilgilere yer vereceğiz. Özellikle sistem özellikle ve tanıtım tarihi konusunda bilgileri beklemek gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here