Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Sony Xperia C4 İçin Android 6.0 Güncellemesi Duyuruldu!

Sony Xperia C4 İçin Android 6.0 Güncellemesi Duyuruldu!

-

Sony Xperia C4 modeli için bir yeni duyuru geldi. Sony’nin yaptığı son duyuru ile Xperia C4 kullanıcıları artık Android 6.0 güncellemesini alabilecekler.

Sony’de güncellemelerini oldukça hızlı bir süre içerisinde yapan şirketler arasında bulunuyor. Şirket bir yeni güncellemenin daha duyurusunu yaptı. Sony Xperia C4 modeli kullanıcıları için bir yeni güncelleme sunuldu. Tüm kullanıcıların indirip yükleyebileceği güncelleme ile beraber artık telefon sahipleri Xperia C4 model telefonlarına Android 6.0 işletim sistemini kurabilecek.

Güncelleme Kademeli Dağıtılıyor 

Sony Xperia C4 model için yapılan son açıklamaların üstüne bir kaç detayda paylaşıldı. Güncelleme daha önceki güncellemeler gibi kademeli olarak dağıtılıyor. Şuan için sadece Avrupa’da dağıtılmış olan güncelleme kısa süre içerisinde bazı bölgelere daha gelecek ve bir kaç hafta içerisinde tüm bölgelere dağıtılması bekleniliyor. Xperia C4 model kullanıcıların bu güncellemeyi en geç bir kaç hafta içerisinde alacağını belirtelim.

Türkiye‘de de satışmış olan Sony Xperia C4 modeli ilerleyen günlerde güncellemeye sahip olabilecekler. Şuan için güncelleme Türkiye‘de dağıtılmış değil, Bu bakımdan Türkiye’deki kullanıcıların bu güncellemeyi şuan için alması mümkün görünmüyor. Yeni gelen özelliklerde dikkatlerden kaçmayan bir yeni özellik ise Xperia Home Launcher oldu. Ana ekranda yer alan bir kaç değişikliğin görüldüğü ve ekran uygulamasının Sony Xperia C4 kullanıcılarına çok daha farklı bir deneyim yaşatacağını düşünüyoruz.

Cihazınıza gelen güncelleme iyileştirmede içerdiği için tüm kullanıcıların güncellemeyi kurması öneriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here