Ana Sayfa Akıllı Telefon Sony Xperia XA3 Canlı Videosu Yayınlandı!

Sony Xperia XA3 Canlı Videosu Yayınlandı!

Sony'nin orta sınıf akıllı telefonlar grubuna ekleyeceği Xperia XA3 modelinin canlı bir video görüntüsü yayınlandı...

-

Birkaç gün öncesin bulanık bir şekilde canlı görüntüleri sızdırılan Xperia XA3 modelinin, uzun ekranı oldukça dikkat çekmekteydi. Resimler de fazla belli olmasa da, kişinin elinde oldukça büyük duran telefonun, bugün o görsellerin yayınlandığı orjinal video paylaşıldı.

Yayınlanan video, açıkçası daha önce sızdırılan bilgilere yeni bir şeyler eklemez. Fakat bunu göz önünde bulundurursak, akıllı telefonun varlığı netleşmiş olur.

Akıllı telefonun beklenilen özellikleri arasında 21:9 en boy oranına sahip bir “CinemaWide” ekrana sahip olacak. Orta sınıf akıllı telefon dünyasında yer alacak olan telefonun 5.9inçlik 1080p çözünürlükte bir ekran ile donatılacak.

Aynı zamanda Xperia XA3 modelinde, 23MP ve 8MP olan çift arka kamera kurulumu olacak. Parmak izi sensörü ise güç düğmesine entegre edilecek.

Söz konusu akıllı telefon teknik donanımları arasında Qualcomm Snapdragon 660 işlemciye, 4GB RAM, 64GB depolamaya ev sahiplği yapıyor. 3.500 mAh batarya kapasitesi ve USB Type-C bağlantı girişine sahip.

Japon teknoloji devi geçen yıl Xperia XA2Xperia XA Ultra ve Xperia L2‘yi duyurmuştu. Bu yıl da Sony’nin 7 Ocak’ta gerçekleşecek olan CES 2019 etkinliğinde de yer alacağı açıklandı. Şirketin bu etkinlikte Xperia XA3, Xperia XA3 Ultra ve Xperia L3 akıllı telefonlarını duyurması bekleniyor.