Ana Sayfa Akıllı Telefon Sony Xperia XA3 Modelinin Teknik Çizimleri Yayınlandı!

Sony Xperia XA3 Modelinin Teknik Çizimleri Yayınlandı!

Xperia XZ4 amiral gemisinin yanı sıra Sony, Xperia XA3 modelini de tanıtabilir...

-

2018 yılını umduğundan daha düşük bir kar oranı ile kapatan Sony, bu yılı iyi değerlendirecek gibi görünüyor. Bunu Sony Xperia XA3 ve Xperia XZ4 Son zamanlarda ürettiği akıllı telefonlarla pazardaki yerini zorlukla koruyan şirket, bazı şeyleri değiştirmeye istekli gibi görünüyor.

LetsGoDigital‘den gelen dünkü bilgiler, akıllı telefonların, bilgisayarların, film izleme cihazlarının ekranlarının farklı bir ticari isimle anılacağını ortaya çıkarmıştı. CinemaWide olarak adlandırılan yeni ekran hatta Sonyx Xperia XZ4 akıllı telefonunda da yer alacak.

Bu gün ise teknik çizimleri ilk paylaşan sitelerden birisi olarak WinFuture, Sony Xperia XA3 ait oldukça dikkat çekici teknik çizimleri paylaştı. Akıllı telefonun oldukça dar çerçevelerle çevrelenmiş olduğu ilk anda dikkati çekmektedir.

Alışılmadık bir şekilde 21:9 en boy oranına sahip bir “CinemaWide” ekrana sahip olacak. Orta sınıf akıllı telefon dünyasında yer alacak olan telefonun 5.9inçlik 1080p çözünürlükte bir ekranı olacak.

Xperia XA3 modelinde, 23MP ve 8MP olan çift arka kamera kurulumu olacak. Parmak izi sensörü ise güç düğmesine entegre edilecek.

Söz konusu akıllı telefon teknik donanımları arasında Qualcomm Snapdragon 660 işlemciye, 4GB RAM, 64GB depolamaya ev sahiplği yapıyor. 3.500 mAh batarya kapasitesi ve USB Type-C bağlantı girişine sahip.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Blue QLED Teknolojisi Nedir?

Samsung, tüketici elektroniği, ağlar, yarı iletkenler, kameralar, ekranlar ve daha fazlasını içeren çeşitli teknolojilerde büyük bir deneyime sahip. Bunların dışında, QLED (Quantum...

Lenovo YOGA 27 AIO Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Yeni tanıtılan, Lenovo YOGA 27 AIO (All In One Yani Hepsi Bir Arada Bilgisayar), 4K (3840 x 2160 piksel) çözünürlüğe sahip 27...

Oppo’nun Yeni Televizyonlarına, Kumanda Şoku!

Oppo, Oppo TV R1 ve Oppo TV S1 ile, akıllı televizyon sektörüne resmen giriş yaptı. Oppo TV S1, 4K QLED ekrana ve...

Samsung Galaxy Buds Live, Mistik Mavi Renk Seçeneği İle Karşınızda!

Samsung'un yeni kulaklıkları Mistik Siyah, Mistik Beyaz ve Mistik Bronz olmak üzere üç renkle satışa sunulmuştu. Samsung, 26 Ekim'de başlayıp 1 Kasım'da...

Xiaomi Mi Box 4S Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Beklenildiği üzere Xiaomi Mi Box 4S tanıtıldı. Sadece 43 dolarlık bir fiyatla satışa çıkan yayın cihazı, dün sızdırılmıştı. Xiaomi Mi Box 4S...