Sony Xperia XZ2 Premium Güncellemesi Kameraya Portre Modu Getirdi
Sony Xperia XZ2 Premium

Sony Xperia XZ2 Premium telefonu raflarda hala yeni telefonlar bölümünde bulunsa bile Sony ilk güncellemesini yaptı. Telefon ile birlikte sunulmayan ve halihazırda kamerada çok ihtiyaç duyulan iki özelliği ekleyen ilk ürün yazılımı güncellemesini telefona bugün sunuldu.Sony Xperia XZ2 Premium Tanıtıldı! Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış TarihiYapı numarası 51.1.A.12.27 olan güncelleme kamera uygulamasına Bokeh ve Monochrome modları ekliyor. Deklanşör düğmesinin altındaki fonksiyon tuşuna basarak bu modlara geçebilirsiniz.

Tek renkli modun fotoğraf ve videolarla çalıştığını belirtelim. Ayrıca OTA güncellemesinin güvenlik yamaları1 Ağustos 2018‘e kadar getirdiğini de bilmeniz gerekiyor.

Güncelleme normalde bu gibi durumlarda olduğu gibi kademeli olarak yayılır. Henüz almadıysanız bu normal. Birkaç gün içinde telefonunuza ulaşacaktır.

Sony Xperia XZ2 Premium Özellikleri

Japon şirketi çift kameralı Xperia XZ2 Premium telefonunda 4K HDR ekran, Snapdragon 845 işlemci, 6 GB RAM ve son derece az aydınlatılmış ortamlarda fotoğraf ve video çekebilme özelliği bulunuyor.

TRILUMINOS ekranı standart 16:9 oranında 2160 x 3840 piksel çözünürlüğe sahip 5,8 inç bir panel iken arka paneli 2.5D Gorilla Glass 5 olup cam yapı malzemesi kullanılmıştır.

Henüz ülkemizde satışı olmayan telefonun yurtdışı fiyatı 999 $ olarak biliniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here