Günümüzde telefonlar oldukça büyük rakamları görmeye başlamış durumdalar. 3 bin TL’ye kadar yaklaşan telefon fiyatları, tüketicinin bütçesini zorlamakta diyebiliriz. çağa ayak uydurmaya çalışan birçok kişi üst segment telefonlara yüksek meblağ fiyatlar ödeyerek sahip olmak durumundalar.

Ancak zaman zaman belli alışveriş sitelerinde yapılan kampanyaları takip ederseniz Yüksek fiyata sahip bir telefonu oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Sony Xperia Z Ultra‘da bu kampanyalı üründen bir tanesi. Hepsiburada.com sitesinin yapmış olduğu indirim sayesinde normal fiyatı olan 2.249 TL ile satışa sunulan ürünü 1.129 TL gibi oldukça büyük bir kâr ile satın almanız mümkündür.

sony-logo

Yapılan bu indirim ile 6.4 inç boyutunda olan devasa ekranlı, 2 GB RAM’e sahip, Full HD ekran çözünürlüğünde ki Sony Xperia Z Ultra’ya sahip olabilirsiniz. Snapdragon 800 işlemcisi bulunan Sony Xperia Z Ultra, 8 MP çözünürlüğünde bir ana kameraya sahiptir. Özellikle büyük ekran severler için kaçırılmayacak olan bu fırsat ürünü sınırlı sayıda olması sebebi ile hemen kararınızı verip satın almanız en doğrusu olacaktır.

Sony Xperia Z Ultra, segmentinin iddialı cihazlarından olup, fiyatı itibari ile de sunduğu performans oldukça iyidir. mevcut tablet büyüklüğünde olan ekranı ile akıllı telefonunuzdan film, video seyrederken sinema ortamındaymış gibi ve oyunları adeta içerisindeymiş gibi gerçekleştireceksiniz. hepsiburada.com’u ziyaret ederek sizde phablet olan bu akıllı telefonu satın alarak, büyük bir indirim ile bütçenizi kâra sokarak cihaza sahip olabileceksiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here