Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact yanya görüntülendi

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden olan Sony’nin 6 ay gibi kısa aralıklar ile kendisine yeni bir amiral gemisi yaptığını biliyoruz. Son amiral gemisi de bundan sadece birkaç ay kadar önce pazara giriş yapan Xperia Z2 modeliydi. Sony elini hızlı tutmaya başlamış olacak ki yeni sezon için piyasaya süreceği amiral gemisini şimdiden hazırlamaya başlamış. Henüz şuana kadar sadece haklarında birkaç ufak bi bilgi kırıntısı elimizde bulunan cihazların görüntüleri ortaya çıktı.

Fakat sızdırılan görüntüler içerisinde tek bir telefon yok. Fotoğraf içerisinde hem Xperia Z3 hem de onun yanı sıra Xperia Z3 Compact görüntülendi. Her ne kadar kaynakları sağlam olsa ve görüntülerden anlaşıldığı kadarı ile bu görüntüler Xperia Z3’ü işaret ediyor olsa da kesin bir dil ile Z3’ün bu olduğunu iddia etmek tamamen imkansız. Nitekim internete sızıntı olarak sunulan bu görüntüler aslının yalnızca prototipleri de olmuş olabilir.

Diğer yandan cihazların hangi teknolojiye sahip olup, hangi özelliklere sahip olacaklarına dair de henüz hiçbir net resmi kaynaktan gelen bilgi yok.

1 2 3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here