Sony Xperia Z4

Sony’nin yeni amiral gemisi olacak Sony Xperia Z4 ile ilgili sızdırmalar başladı. Telefonun render görüntüleri sızdırılırken, Sony Xperia Z4 tasarımı konusunda da bilgiler edinildi.

Sony Xperia Z4

Uzun süredir Sony’nin üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü ve hiçbir şekilde bilgi alınamayan Sony Xperia Z4 için gizem yavaş yavaş kalkmaya başladı. Özellikleri konusunda bilgilere ulaşmak mümkün olsa da tasarım konusunda hiçbir görüntünün alınamadığı Sony Xperia Z4 ile paylaşılan yeni renderlar büyük ilgi gördü.

Onleaks tarafından paylaşılan bu görüntüler, kısa sürede teknoloji dünyasının en çok konuştuğu gelişmeler arasında yer alırken, Sony Xperia Z4’ün klasik Sony tasarımları ile geleceği görüldü. Keskin hatların tercih edildiği Sony modellerinde Sony Xperia Z4’te de aynı şekilde devam edilmiş durumda. Köşeler ovalleştirilerek kolay bir tutuş amaçlanmış. 146.3 x 71.9 x 7.2 mm boyutlarında olan yeni telefon modeli, Xperia Z3’e göre büyük farklılıklara sahip değil. Bu bakımdan 5 inçlik ekranı ile aynı şekilde telefon serisi sürdürülüyor.

Sony Xperia Z4 FFC Den den Onay Aldı !

Sony Xperia Z4

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here