Ana Sayfa Akıllı Telefon HMD'nin Bir Sonraki Önemli Modeli Nokia 9 PureView Olarak Adlandırılacak

HMD’nin Bir Sonraki Önemli Modeli Nokia 9 PureView Olarak Adlandırılacak

PureView adı sadece en iyi Nokia kameralı cep telefonlarında kullanıldı...

-

HMD, PureView ticari markasını güvence altına aldığında şirketin bir Nokia kameralı telefonda çalıştığı belliydi. Ve yeniden dirilen markanın Nokia 9 PureView ile duyurulacağı bilgisi hiç kimseyi şaşırtmadı.

Bilginin sızmasına neden olan Roland Quandt‘a göre yeni hakim firma aracılığıyla satışın yakında başlayacağı bildiriliyor. Telefonun gelecek yıl için ertelendiği haberleri hayranlarını üzmüşken bu çıkan haber ile sevinmeleri kaçınılmaz bir gerçek olacak.

HMD‘nin planlanan iki etkinliği var. Sızan son bilgilerin sıklığına ve ayrıntı düzeyine bağlı olarak bu hafta (Ekim 4) Nokia 7.1 Plus‘ı göreceğimizden emin olabiliriz. Bu da PureView yeniden doğuşu için potansiyel bir mekan olmasına neden olacak.

Söylentiye Göre HMD'nin Bir Sonraki Önemli Markası Nokia 9 PureView Olarak Adlandırılacak

Beş kamera var mı? Çok kameralı bir telefon geliştirmek için SoftBank ve Leica ile ortaklık kurdu. Ayrıca FIH Mobile de (yeni Nokia telefonları yapan Foxconn bayi) katıldı. Bu kesin bir ‘evet’ olmaktan çok uzaktır ama bu durumu daha makul kılmaktadır.

Bu arada, HMD ayrıca PureDisplay‘i de piyasaya sürdü. Bu da muhtemelen Nokia‘nın PureMotion ekran teknolojisinin takip edilmesi gerektiği anlamına geliyor.

Kaynakgsmarena
25,713BeğenenlerBeğen
57,465TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here