Spotif, PlayStation ile uyumlu bir noktada buluşuyor.

Çevrimiçi müzik uygulaması olarak kendini gösteren Spotify, bir çok platformda sahne almaya devam ediyor. Kullanıcılara geniş çalma listeleriyle ve milyonlarca şarkıyla hizmet sağlayan Spotify, artık PlayStation alanında da görücüye çıktı. Böylelikle PlayStation’da da kurulabilecek bir niteliği bünyesinde barındıran Spotify, daha kapsamlı bir biçimde kullanılarak, kitlesini geliştirebilecek.

Spotify, Oyun Meraklılarının da Hizmetinde

Spotify
PlayStation, Spotify ile tanışıyor

Spotify ve Sony Network Entertainment’ın ortak bir çalışma yürütmesinde bağlı olarka gündeme gelen Spotify, web alanındaki çalışmalarına farklı bir platformdan devam edecek bir pozisyonda yer almaya başladı. Spotify uygulaması, bu süreçten önce mobil alanda ve internet tarayıcıları noktasında aktif bir kitleye hitap ediyordu.

Spotify’ın bu yeni sürümü içerisinde Türkiye de olan 41 ülkede hizmete sunuldu. PlayStation 3 ve PlayStation 4 kullanıcılarının yoğun olarak talep edeceği bu uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyuncuların hem müzik dinleyerek hem de oyun oynamalarını sağlayacak olan bu uygulama sayesinde istediğiniz şarkıları da dinleme seçeneği bulunuyor. “Müziklerin” seçeneğinden “Gözat” unsurunu tercih ettiğinizde sevdiğiniz müzikleri seçme şansı elinizin altında oluyor. Ayrıca Spotify tarafından oluşturulan çalma listelerinden de PlayStation tutkunları faydalanabiliyor.

PlayStation kullanıcılarının müzik tarzlarıyla yakından ilgilenen bir çevrimiçi uygulama olan Spotify’ı oyun konsollarına yüklediğiniz takdirde müzik dinlemeye başlayabilir; bunun yanında oyunu durdurmadan istediğiniz tercihleri de kullanmaya başlayabilirsiniz. Şarkılar arasında geçiş yaparak, aynı zamanda bu şarkıları mobil cihazlara da aktarabilirler.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.