Apple Beats Music uygulamaına geçiyor.
Çıkan haberler doğrulandı.

Çevrimiçi müzik dinleme noktasında oldukça aktif bir kullanım sunan uygulamalardan bir tanesi olarak değerlendirilen Spotify da kullanıcılarını memnun etme amacıyla hareket ederek, bu noktada olumlu güncellemeler ile karşılaşılması noktasında fayda sağlayacak seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Spotify’ın bu tür seçenekleri hayatımıza sokmasıyla çevrimiçi ağlarda müzik dinlemenin keyfine varabiliyoruz.

Spotify ile Şarkılara Eşlik Edebileceksiniz

Spotify ile Musixmatch'ın ortak çalışması
Spotify ile Musxmatch ortak çalışacak

Spotify, kullanıcıların daha farklı seçeneklerle karşılaşmasını amaçlayarak, çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak da herhangi bir şarkıyı dinleme esnasında aynı zamanda sözleriyle de eşlik edebilmenizi sağlaycak bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Bu tür bir uygulamayı hayata geçirmek için, başka bir programı bünyesine entegre ederek faaliyetlerini sürdürecek olan Spotify’ın söz konusu güncellemesi, kullanıcıların daha yoğun bir biçimde kullanılmasına sebep olacak.

Musixmatch adlı altyazı uygulaması ile birleştirilerek ortaya atılan bu yeni gelişme dahilinde, Spotify müzik dinleme alanında daha da yükselerek; öncü durumunda bulunan konumunu daha da sağlamlaştırmayı garantileyecek gibi duruyor.

Spotify’ın bu uygulaması, şu anda sadece kişisel bilgisayarlarda kullanılacak bir biçimde tasarlandı. İlerleyen günlerde bu bağlamda da gelişme gösterilerek mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerini almasına kesin gözüyle bakılıyor. Spotify bu sayede de kullanıcılarına daha da iyi bir hizmet seçeneği sağlayacağını, bu tür uygulamalar aracılığıyla belirtmeye devam ediyor. Musixmatch uygulamasının dışında farklı uygulamalarla da ortak çalışmalar yürüterek, kullanıcılarının müzik dinleme seçenekleri arasına farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.