Ana SayfaTeknoloji HaberleriStandart Katlanabilir Bisiklet: FUBi fixie!

Standart Katlanabilir Bisiklet: FUBi fixie!

-

Standart bir bisiklet ile aynı boyut ve özelliklere sahip olan FUBi fixie, kısa bir süre içinde katlanabiliyor. Oldukça başarılı olan bu proje Kickstarter’da bağış toplamaya devam ediyor.

Daha önceleri Kickstarter üzerinde mini kameralar oldukça meşhurdu ve neredeyse her hafta bir yeni kamera tanıtılıyordu. Şimdi de bisiklet projeleri oldukça popüler durumda, katlanabilir bisikletlerse listede başı çekiyor.

FUBi fixie modelinin düşüncesinde, klasik bisiklet görünümü ve boyutlarına yakın ancak katlanabilir bisiklet meydana getirmek var. Firma o kadar güzel bir ayrıntı düşünmüş ki var olan bisikletinizi bile katlanabilir hale getirebiliyorsunuz. FUBi fixie’nin tamamını satın almayıp sadece gövde kısmını alarak kendi bisikletinize monte edebiliyorsunuz.

Standart Katlanabilir Bisiklet- FUBi fixie!

Katlanabilir tam boyutlu bisiklet: FUBi fixie!

Herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymadan sadece 10 saniye gibi kısa bir sürede katlayabileceğiniz bisiklet aynı hızda açılabiliyor. Performans konusunda da oldukça güçlü olan bisiklet standart bisikletlerden daha hızlı gidebiliyor. Gövdesi 4130 krom çelik boru sistemiyle yapılmış olan bisiklet oldukça hafif ve çok sert.

Otobüslerde, metroda, asansörde ve çoğu arabanın bagajında taşıyabileceğiniz FUBi fixie bisiklet katlanmış konumda bir metreden çok daha kısa hale geliyor. Bisikletin ağırlıysa 11 kilogram, bu bisiklete sahip olmak için Kickstarter üzerindeki projenin 47 bin dolar hedefine ulaşmasına yardımcı olmanız gerekiyor. Şuana kadar 22 bin dolar toplayan bisiklete sahip olmak için minimum 277 dolar, tam set bir bisiklet istiyorsanız 490 dolar bağış yapmanız gerekiyor.

Bu yeni bisiklet hakkında daha fazla bilgiyi Kickstarter sayfasından elde edebilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here