Galaxy Xcover 3 geldi

Samsung’dan suya ve toza dayanıklı bir telefon daha. Merakla beklenen Galaxy Xcover 3 sonunda piyasaya çıkıyor. Bu telefon Galaxy serisinin en dayanıklı telefonu olarak gösteriliyor. Galaxy Xcover 3’ün bize sunduğu diğer özelliklere ve çıkış tarihine bir bakalım.


Samsung yaptığı açıklamada en dayanıklı telefonlarından biri olan Galaxy Xcover 3‘ü piyasaya süreceğini duyurdu. Bu haber action spor yapanları ya da telefonlarını tüm şartlar altında kullananları oldukça yakından ilgilendirecek. Çünkü bu telefonu 1.3 metre yükseklikten atsanız dahi hiç bir şey olmuyor. Biz denemedik ama en azından Samsung öyle diyor :)

Samsung Galaxy Xcover 3 ‘ün satış fiyatı ve çıkış tarihi

Amerika ordusunun standartlarında da yer alan MIL-STD 810G Dayanıklılık sertifikası ile IP-67 suya dayanıklılık sertifikalarını barındıran akıllı telefon için açıklanan net bir tarih yok. Fakat Samsung bu gibi duyurulardan sonra telefonları en geç 1-1,5 ay içerisinde piyasaya sürüyor. Fiyat olarak da yaklaşık bir rakam verebiliriz. Ülkemizdeki çıkış fiyatı tahmini 1.199 TL seviyesinde olacaktır.

Her Şartta Çalışabilen En Dayanıklı Akıllı Telefonlar

galaxy xcover 3

Galaxy Xcover 3’ün özellikleri

4.5 inç ve 480×800 pixel çözünürlüğe sahip bir ekranla donatılmış akıllı telefon 154 gram ağırlığında. 5 MP lik ana kamerası olan cep telefonu için ise 2 MP ön kamera tercih edilmiş. 1.5 GB RAM bulunun bu modelde 8 GB dahili hafıza bulunuyor. Tabi bu hafızayı micro SD kart kullanarak arttırabiliyorsunuz. Bu kadar özelliğe rağmen sadece 10mm olan cihaz sadece gri renk ile piyasaya sürülecek.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here