Ana SayfaOyunSwamp Attack Android Oyunu

Swamp Attack Android Oyunu

-

Son yıllarda hem mobil platformlarda hem de bilgisayar üzerinden oynanabilen Plants vs. Zombies oyunu ile bu oyuna benzer yapımların sayısı artış gösteriyor. Sizlere bu türe benzer bir yapım daha sunuyoruz. Swamp Attack Android Oyunu, Google Play Store’da yerini aldı.

Ücretsiz aksiyon oyunları arasında yer alan Swamp Attack Android Oyunu, Outfit7 tarafından yayınlandı. Ücretsiz olmasına rağmen uygulama içi satın alma seçenekleri de sunan yapım sadece 49 megabayt.

Şimdiden 50 milyona yakın kullanıcıya ulaşan yapımın oyun mantığı oldukça basittir. Evinizi, gelen düşmanlardan korumalısınız. Eviniz ekranın sol tarafında bulunuyor ve düşmanlarınız sağ taraftan gelmeye başlıyor.

Onlarca canavar türü ile savaşmanız gereken bu oyunda geliştirme seçenekleri de bulunuyor. Elinizde bulunan silahları rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Bu sayede evinizi daha kolay bir şekilde koruyabilir ve bölümleri geçebilirsiniz.

Swamp Attack Android Oyunu
Swamp Attack Android Oyunu

Swamp Attack Android Oyunu ile ilgili bir uyarı da yapalım. Oyunda bulunan silahlarınızın kapasiteleri sınırlı. Bu yüzden olabildiğince dikkatli bir şekilde silahlarınızı kullanmalı ve gereksiz kullanımdan kaçmalısınız.

Google Play Store’da yer alan Swamp Attack Android Oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Aşağıda yer alan butona tıkladıktan sonra oyunu indirebilir ve Android telefon veya tabletinizde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Şimdiden iyi oyunlar diliyorum hepinize!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here