Swarm

Akıllı telefon kullanan bir çok insanın vazgeçilmez uygulaması olarak bilinen Swarm‘a yeni bir güncelleme geldi. Dün gece gönderilen güncelleme paketi içinde yer alan özellikler ise bir çok kullanıcıyı sevindirecek gibi gözüküyor.  Güncelleme ile gelen direkt mesaj özelliğinin yanı sıra, grup mesajlaşma özelliği de dikkat çekiyor.

Fenomen olarak bilinen ve bir eşi daha olmayan uygulamanın geçtiğimiz senelerde iki ye bölünmesi bir çok kullanıcıyı şaşırtmıştı. Foursquare adıyla yoluna devam eden ve kullanıcılara mekan keşfetme ve yorum bırakma gibi özellikler sunan ilk uygulama pek tutulmamıştı.

Swarm‘ın daha çok sosyal yönlü olması, rozetlerle kullanıcıları mest etmesi ve son gelen güncelleme ile sohbet özelliğinin getirilmesiyle birlikte kullanıcıları etkileyecek gibi gözüküyor.

Facebook Simgeleri Değişiyor!

Swarm’ın tüm özellikleri neler ?

Daha önce facebook ve twitter hesaplarının entegre edilebildiği uygulama ile bir çok kullanıcının telefon numarasına ulaşa biliniyordu. Yer bildirimi yapmanın sıra, önemli konser yada buluşma gibi bir çok planında yapılabildiği Swarm‘a son olarak da sohbet özelliğinin gelmesi uygulamanın başarısını ortaya çıkartıyor.

Swarm Sohbet

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.