Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Swarm,Türkiye İstatistikleri Şaşırttı!

Swarm,Türkiye İstatistikleri Şaşırttı!

-

Foursquare tarafından paylaşılan raporlara göre Swarm oldukça popüler bir uygulama haline gelmiş. Türkiye’de Swarm çok kullanılıyor.

Swarm uygulaması için son gelen detaylı raporlara göre uygulamanın hangi ülkede ne kadar ilgi gördüğü görülüyor. Şimdiye dek Swarm uygulaması üzerinden 10 milyardan fazla check in yapılmış. 10 milyar check in şerefine Swarm bir kutlama yaptı. Ayrıca Swarm bu kutlamanın üzerine kullanıcılarını unutmayarak onlar içinde tam bir gün boyunca 100 puan fazladan vereceğini belirtti.

Türkiye’de De Sevildi!

Gelen raporlara baktığımızda en çok dikkat çeken detay ise Türkiye sonuçlarının oldukça yukarda olmasıydı. Swarm ilk çıktığı zamanlar bu kadar ilgi göreceğini düşünmezken Swarm Türkiye’de oldukça fazla kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor.Sadece Türkiye‘de 2.5 milyar Swarm üzerinden check in yapılmış durumda. Sırf 10 milyarın 4’te 1’i Türkiye’ye ait.

Swarm’da Check- in Rekorları

Swarm için gelen detaylı rapolara baktığımızda ayrıca rekorlarda paylaşılmış, rekorlar şu şekilde;

  • İlk check-in 2009 yılında
  • En yüksek check-in yapılan yer Everest
  • En alçak check-in yapılan yer Lut Gölü

Türkiye ciddi bir şekilde Swarm uygulamasını sevdiği ve oldukça fazla bir kullanım oranına sahip olduğu öğrenildi. Bu bakımdan Swarm uygulaması eminiz ki daha iyi yerlere gelecek ve kullanıcı kitlesi daha da artacaktır. Sizlerde bugün yaptığınız check in başına 100 puan fazladan alacağınızı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here