Ana Sayfa Akıllı Telefon Tam Ekran ve Kayar Kapaklı Xiaomi Mi Mix 3 Videosu Sızdırıldı

Tam Ekran ve Kayar Kapaklı Xiaomi Mi Mix 3 Videosu Sızdırıldı

Kayan tasarımı ile MIUI çalıştıran bir telefonun video görüntüleri sızdırıldı...

-

Xiaomi sadece birkaç saat önce tam ekran cihazında 5G veri bağlantısını başarıyla test ettiğini doğruladı. Şirket CEO’su tarafından yayınlanan fotoğraf tam ekran bir akıllı telefon ortaya koydu ve biz de bu telefonun şirket tarafından birkaç gün önce gösterilen aynı sürgülü telefon olduğunu tahmin ettik. Bunun Oppo Find X veya Vivo Nex‘teki gibi bir manuel kayar kapak olacağını biliyor olsak da şu ana kadar kaydırma çubuğunu görmedik. Ama birkaç dakika sonra MIUI’nin tam ekran kayar kapak tasarımı ile çalışan bir akıllı telefon Çin sosyal medya platformu Weibo‘da paylaşıldı.

Videoda bir kayar kapak tasarımı ve tam ekranı ile MIUI çalıştıran bir akıllı telefon gösteriliyor. Telefonu tutan kişi bize hareket halindeki kaydırıcı hareketini gösterdi. Tasarım, telefonu yukarı ve aşağı kaydırırken oldukça sağlam görünüyor. Kameralar da dahil olmak üzere kaydırıcı birden çok sensöre ev sahipliği yapıyor gibi görünüyor. Ancak elimizde kurulumla ilgili hiçbir somut detay yok.

Videodaki telefonun bu yıl önümüzdeki aylarda başlatılması beklenen Xiaomi Mi Mix 3‘ün bir prototipi olabileceğini tahmin ediyoruz. Xiaomi yetkilileri yaklaşan telefonlarıyla ilgili ayrıntıları açıklamaktan artık umursamadıklarından önümüzdeki haftalarda cihazla ilgili daha fazla bilgiyi alacağımızı düşünüyoruz.

25,662BeğenenlerBeğen
57,154TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here