Ana SayfaTeknoloji HaberleriTatlı Küçük Yalancılar Oyuncuları ve Konusu

Tatlı Küçük Yalancılar Oyuncuları ve Konusu

-

Kara Dayı dizinden tanıdğımız Cem Karcı yönetmenliğinde hazırlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi Star tv ekranlarının pazartesi kuşağında yer alacak… Amerikan yapımı Pretty Little Liars dizisinin Türkiye uyarlaması olarak hazırlanmış olan yapımın oyuncu kadrosu da oldukça geniş…

Kısa dizi konusundan bahsedecek olursak;

Aynı Okulda okuyan beş yakın arkadaş, eğlendikleri bir gecenin sonunda hayatlarını değiştirecek bir olayla karşı karşıya kalırlar gizemli bir şekilde gruptan bir kişi kaybolur ve başına ne geldiğini kimse bilmemektedir.

Bu olayın ardından dağılan arkadaşlıklar Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya bir daha görüşmezler ancak olayın ardından 1 yıl geçtiğinde garip mesajlar alarak olay yeniden gündeme gelir…

Tatlı Küçük Yalancılar oyuncuları

Şükrü ÖZYILDIZ (Eren): 1988 İzmir’de doğmuştur, sinema ve televizyon oyunculuğu yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi Gemi mühendisliği bölümü mezundur. Bir önceki dizisi Şeref Meselesinde Savcı Emir rolü ile izleyici karşısına çıkarak büyük beğeni toplamıştır.

tatlı küçük yalancılar oyuncuları

Bensu SORAL (Aslı): En son boynu bükükler dizisinde Miray karakterini canlandırmıştı. Vicdan dizisinde aldığı rol ile oyunculuk hayatı başlamıştı…

tatlı küçük yalancılar oyuncuları

Dilan Çiçek DENİZ (Ebru): Geçtiğimiz yıl Miss Universe’de Türkiye’yi temsil eden Dilan Çiçek Deniz ismi ile dizide rol alırken ilk oyunculuk tecrübesi olacaktır.

tatlı küçük yalancılar oyuncuları

Selin Şekerci: 1988 İzmir’de doğmuş güzel oyuncu Tweettır adresinden yayınladığı haber ile Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol alacağını açıklıdı sempatik oyuncu son olarak Kaçak Gelinler dizisinde Şebnem Gürsoy olarak karşımıza çıkmıştı.

tatlı küçük yalancılar oyuncuları

Beste KÖKDEMİR (Açelya): Not defteri dizisi ile Türkiyenin tanıdığı güzel oyuncu Tatlı Küçük Yalancılar ile yeniden ekranlara gelirken oldukça büyük ilgi toplaması bekleniyor.

Tatlı-Küçük-Yalancılar
Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here