Ana Sayfa İpucu Telefona Dizi Nasıl İndirilir?

Telefona Dizi Nasıl İndirilir?

En sevdiğiniz diziyi artık telefonunuzda izleyebilirsiniz. Nasıl mı? Sizlere yapılması en kolay adımları resimli bir şekilde anlattık...

-

İçeriğimiz Neler sunuyor: Telefonunuza dizi indirme işlemini saniyeler içinde yapma kolaylığını sağlıyor

Günümüzde bir yandan teknoloji giderek küçülüyor, bir yanda da yüksek teknolojili donanımlara sahip olunuyor. Akıllı telefonların her geçen gün evrimleşmesi, bir zamanlar kullanılan teknolojinin yerini alıyor. Örneğin, bir zamanlar televizyonun karşısında uzun uzun reklamları beklerken, şimdi elimizin altındaki bilgisayarlardan canımız ne isterse onu yapabiliyoruz.

Ancak televizyonlar geride kaldı. Şu anda hemen herkes yanlarında kolaylıkla taşıdıkları cep telefonlarında günlük gereksinimlerini karşılıyor. Bunlardan birisi de takip edilen diziler. En çok sevdiğin diziye her an ulaşmak istersin. Gerek otobüste, gerek uzun bir yolculukta, gerekse uyumadan önce kulaklığını takıp bir şeyler izlersin.

Bu istekleri karşılamak için araştırmadık kapı bırakmazsın. Akıllı telefonların Reklam engelleme özelliği sınırlı olduğu için, internet tarayıcısından izlerken sürekli reklamlarla uğraşıp, dizinin en sevdiğiniz yerlerini kaçırabilirsin. Bu makalemizde sizlere akıllı telefona dizi yada film nasıl indirilir onu göstereğiz.

Telefona Dizi Nasıl İndirilir?

Android Telefona Film veya Dizi Nasıl İndirilir?

En çok merak edilen soru bu olsa gerek. Telif hakkından dolayı birçok film ve dizi izleme sitesi, filmlerin kaldırılmaması için harici video depoları kullanmaktadır. Bundan dolayı da uzantılarında değişiklikler olur. Bazı indirme uygulamaları bu uzantıları ayırt edemediği için videoları indiremez. Peki Android telefonlarda bu dizileri nasıl indirebiliriz?

TubeMate Video İndirme Programı

Telefona Dizi Nasıl İndirilir?

Play Store üzerindeki hemen hiç bir uygulama indirmeyi desteklememektedir. Bundan dolayı indirme yapılacak uygulamamızı sitesinden indirmek daha makul olmaktadır. Başlığa tıkayarak bunu doğrudan indirebilirsiniz. Aşağıdaki görsellerde bunu ayrıntıları ile görebilirsiniz.

Programı telefonunuza kurduktan sonra yapmanız gereken şey hangi diziyi izlemek istediğinize ve indirmenize karar vermek. TubeMate video indirmeniz gereken birçok farklı siteyi sizlere hazır olarak göstermektedir. Ekranın sol tarafından kaydırırsanız, indirme yapılabilecek siteleri sizlere gösterecektir

Telefona Dizi Nasıl İndirilir?

Rastgele bir film veya dizi izleme sitesine girip, videoyu açtıktan bir süre sonra ekranda otomatik olarak bir pencere açılır. Yakalanan videoyu sizere gösterir. Ancak videonun boyutuna dikkat etmelisiniz.

Birçok film sitesi video açılmadan hemen öncesinde farklı video reklamları koymaktadır.

Aşağıdaki ekranda da görüldüğü üzere videonun 360p boyutu doğrudan çıkmaktadır.

Bundan sonra yapmanız gereken sadece videoya dokunup isimlendirmeyi yaparak telefonunuza kaydetmek olacaktır.

Bunlara ek olarak birçok uygulama reklamlar konusunda çıkardığı için, reklamların nasıl kaldırılacağına dair yayınladığımız makalemizden yardım alabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Android Telefona Gelen Reklamlar Nasıl Engellenir?

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.