Ana SayfaTeknoloji HaberleriTelegram Hatalı Mesajların Önüne Geçiyor

Telegram Hatalı Mesajların Önüne Geçiyor

-

Anlık mesajlaşma hizmeti sunan Telegram, yeni güncellemesiyle beraber mesaj düzenleme özelliği sunuyor. Telegram ile gönderdiğiniz mesajları artık sonradan düzenleyebileceksiniz.

Anlık mesajlaşma, her ne kadar faydalı olsa da gelen mesajlara hemen cevap verme isteği oluiturması yüzünden, bazen insanlara istemediği şeyleri söylettiği gibi yanlış yazımlara da öncü oluyor.

Bu durumun farkına ilk önce Facebook varmış ve durum güncellemeleri ve yorumları düzenleme seçeneği sunmuştu. Düzenlenen içeriklerin yanındaki “düzenlendi” ibaresi de karışıklıkların engellemesi için önemli bir adım olmuştu.

Telegram Hatalı Mesajların Önüne Geçiyor

Facebook’tan sonra benzer bir hamle de Twitter’dan beklenmiş fakat Twitter böyle bir güncelleme yapmamıştı. Anlık mesajlaşma uygulamalarından Telegram’sa beklenmedik bir şekilde bu özelliği kendi uygulamasında devreye soktu.

Telegram, aldığı güncelleme sayesinde kişilere gönderdiğiniz mesajı güncelleme imkanı sunuyor. Bu sayede gerçekleştirdiğiniz konuşmalarda hatalı mesaj sorunu bir nebze olsun çözülmüş olacak.

Bu özellikten faydalanmak için uygulamanızı güncellemeniz yeterli olacaktır.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here