Ana SayfaTeknoloji HaberleriThe Flash 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

The Flash 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

-

En sevilen yabancı dizilerden bir tanesi olan The Flash 2. sezon 4. bölüm büyük heyecan yaşatırken yeni 5.bölüm fragmanı geldi.

Paralel evren ile gerçek arasında açılan bir geçiş portalının ardından diğer taraftan dünyamıza olağan dışı güçlere sahip meta-Human’lar gelmeye devam ederken Barry’nin işleri gittikçe zorlaşıyor. Karşısında Dr. Wells’den daha güçlü bir kişi olan ZOOM’un Flash’ı öldürmek istemesi her bölümde farklı heyecan yaratıyor.

Zoom Kimdir ?

Çizgi romanından yakından tanıdığımız Zoom daha farklı özellik ve kostümle karşımıza çıkarken karakteri kimin canlandıracağı henüz netleşmiş değil paralel evrende herhangi bir kişi bu rolü üstleniyor olabilir. Hatta Barry dahi kötü bir kişi olabilir.

Dördüncü bölümde neler oldu ? Dr. Martin Stein’ın durumu alışkın olmadıkları şekilde bir reaksiyon yaşayarak kriz içerisine girdi. Doktorun yaşadığı değişimden dolayı tek başında hayatta kalması mümkün değildi ve onunla uyumlu olabilecek DNA yapısına sahip yeni bir kişiyle bütünlük kurması gerekiyordu. Ancak yeni Fire storm bekledikleri gibi iyi huylu olmayınca işler biraz karıştı.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here