Ana Sayfa Oyun The Surge 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

The Surge 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

The Surge 2 oyunu için merakla beklenen fiyatlar ve oyunun ne zaman çıkış yapacağı konusunda detaylar açıklandı. The Surge 2 ne zaman geliyor? Yapımda nasıl özelliklere yer verilecek?

-

Oyun dünyası için en önemli etkinliklerden biri olarak gösterilen E3 fuarı için sayılı günler kaldı. Yeni oyunların ve yeni oyun konsollarının tanıtılması beklenen fuarla beraber birçok yeni oyun ortaya çıkmış olacak. Her ne kadar etkinlikle beraber birçok yeni oyun görmek mümkün olacak ve etkinlik merakla bekleniyor olsa da etkinlik öncesinde de ortaya çıkan oyunlar var.

Bu oyunlardan birisi de The Surge 2 yapımı oldu. Deck 13 tarafından yayınlanacak olan oyunla beraber nasıl bir sistem sunulacağı konusunda da detaylar açıklandı. Ayrıca yeni oyunun ne zaman satışa çıkacağı konusunda da meraklı bekleyiş son buldu.

The Surge 2 Ne Zaman Gelecek?

Yeni oyunun ne zaman geleceğinden söz ederek başlayalım. Deck 13 tarafından yapılan açıklamaya göre oyun, 24 Eylül tarihinde yayınlanacak. Yani her ne kadar ön siparişler açıklanmış olsa da ve ön siparişler başlamış olsa da çıkış tarihi için bir süre daha beklemek gerekecek.

24 Eylül tarihinde hem PC hem de konsollar için oyunun yayınlandığını görmek mümkün olacak. Zaten şu an için ön siparişlerde açılmış durumda.

Oyunun detaylarına geçmeden önce şu an için Steam üzerinden ön sipariş fiyatının 190 TL olduğunu da ekleyelim. Tabii ki oyunun ön siparişini veren kullanıcılar için önemli bazı artılarda olacak. Yeni nesne paketleri gibi paketleri bulabileceksiniz.

Ayrıca Bakınız: Ücretsiz City of Brass Oyunu Kurma

Kısaca The Surge 2 oyununun yapısından da söz edelim. The Surge 2, bilimkurgu serilerinden biri olacak. Oyunda sunulan bilimkurgu yapısıyla beraber çeşitli silahlar ve yetenek geliştirmeleri sistemi de kullanıma devam edecek.

Oyuna ilişkin detayları öğrenmek isterseniz, yukarıya eklediğimiz videoyu izleyebilirsiniz. Fragman olarak yayınlanan videoda önemli detaylar sunuluyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bugün Koronavirüse 1.003 Kişi Yakalandı, 1.493 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 10 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.003 kişinin COVID-19 testinin...

Galaxy Buds Live Gerçek Görüntüleri ve Renk Seçenekleri

Galaxy Buds Live isimli bir kablosuz kulaklık geleceği neredeyse kesindi. Hatta Galaxy Buds serisine farklı bir tasarım kazandıracağı da söylenen bu kulaklık...

Performans Canavarı Yeni Tablet Galaxy Tab S7 Plus Sızdı

Samsung yakın zamanda çıkartma yapacak. Kulaklık, akıllı telefon, akıllı saat tanıtacak olan markanın şimdi Galaxy Tab S7 Plus isimli yeni amiral gemisi...

İşte Yeni Galaxy Fit Akıllı Bileklik

Unpacked 2020 etkinliği için çok çok az bir süre kaldı. Etkinlik 5 Ağustos tarihinde ama Samsung'un bazı teknolojileri için bu süreyi beklemeyeceği...

İşte Google Pixel 5 XL Akıllı Telefonu

Google, birkaç farklı üretim yöntemiyle birkaç farklı akıllı telefon serisi sunduktan sonra sonunda başarıyı Pixel ile yakaladı. Seri emin adımlarla yoluna devam...