Akıllı telefonlarımızda hiç şüphesizki en çok indirilen ve en çok kullanılan programlar arasında sms programları yer alıyor. Özellikle onlarca firma sms programı yapmaya çalışıyor ve piyasaya çıkarıyor ancak bir çoğu tutmuyor. Kısa bir zaman önce TicToc’ların piyasaya çıkması ve reklamlara verdikleri önem ile bu sms programı yavaş yavaş tutulmaya başladı. Özellikle yeni yaptıkları güncelleme ile artık TicToc’larda şarkı paylaşma imkanımız olacak.

tictocBir zamanlar heryerde reklamını gördüğümüz Karnaval radyosu ilei ş birliği yapan TicToc sahipleri getirecekleri güncelleme ile TicToc kullanıcılarına özel karnaval radyosu dinleme şansı sunacak bunun yanında TicToc kullananlar Karnaval radyosunda o anda çalan parçayı istedikleri ile paylaşabilecekler.

Üstelik bunların yanı sıra Karnaval radyosunun ziyaretçileri için özel olarak yaptırdığı android uygulamalarında dinledikleri müziğin üstüne geldiklerin müziği istedikleri sosyal paylaşım sitesinde paylaşma imkanları oluyordu ve şimdi yeni çıkacak ekranda TicToc‘la seçeneğide mevcut olacak.

Yeni gelecek bu entegrasyon sistemi ile Karnaval radyosunda mevcut olan Süper FM, Süper FM 2, JoyTurk, Efkar, RetroTurk, JoyTurk Akustik, Makam, Metro FM, Virgin Radio Türkiye, Flashback, Zeplin, Jeton, Radio Mydonose, Kantin, Borusan Klasik, Joy FM ve JoyJazz radyo kanallarındaki müzikleri dilediğimiz an paylaşma imkanımız olacak


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here