Tiki Monkeys Windows Phone için yayınlandı
12-07-2014
5
0

Geçtiğimiz haftalarda Android işletim sistemi için yayınlanan ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen oyun Tiki Monkeys oyunu bugün Windows Phone işletim sistemi için yayınlandı.

Sürekli olarak mağazasında bulunan uygulama ve oyunların kalitesiz olduğu iddiasıyla eleştirilen Windows Phone işletim sistemi yeni gelen oyun ve uygulamalar ile beraber pazar payını yükseltmeye başlamış durumda.

Tiki Monkeys oyunundan bahsedecek olursak, oyun içerisinde korsanların çaldığı hazineleri çalan maymunları yakalamaya çalışıyorsunuz, oyun genel olarak kolay görülse de korsanlardan kaçmak oldukça zor olabiliyor, bir nevi Fruit Ninja oyununa da benzeyen oyun ücretsiz ve herhangi bir kısıtlama olmadan Windows Phone için yayınlanmış durumda.

HD grafiklere sahip olan oyunun özellik yükseltme ve Facebook ile bağlantı yapma gibi birçok özelliği bulunuyor, dilerseniz oyunu ücretsiz olarak Windows Phone cihazınıza aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

[button text=”Tiki Monkeys” url=”http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/tiki-monkeys/23d7d7b6-bd6a-43c4-a223-004191417a9f?signin=true” size=”large” type=”info” icon=”download-alt” iconcolor=”white” target=”_blank”]

Etiketler

Değerli düşüncelerinizi almak isteriz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.