Ana Sayfa Akıllı Telefon TikTok Akıllı Telefonu Yolda

TikTok Akıllı Telefonu Yolda

TikTok akıllı telefonları için geri sayım başladı. TikTok özel akıllı telefonlarının özellikleri neler olacak?

-

Sosyal medya uygulamaları yavaş yavaş değişim gösteriyor. Artık görsel yönü ağır basan uygulamaların öne çıktığını görmekteyiz. Bu alanda en etkili olan uygulamaların başında ise TikTok geliyor.

Son aylarda yapılan reklam çalışmalarıyla kendisini kanıtlamaya başlayan TikTok,birkaç aydır sosyal medya uygulamaları içerisinde gündem olan seriler arasında yer alıyor. Son dönemde yükselişine devam eden uygulamanın, bu kez gündeme gelmesinin nedeni ise çok daha farklı.

Bu kez uygulama için özel olarak geliştirilen bir akıllı telefon modeli söz konusu. Markanın TikTok akıllı telefonlarını geliştirme gibi bir amacının olduğu ve bu amaç için çalışmalara başladığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

TikTok Akıllı Telefonu Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların teknik özelliklerinin neler olacağı konusunda çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Sadece telefonların özelleştirilmiş olan seriler olarak geleceği bilgisi var. Henüz modelin içerisinde nasıl bir teknolojiye yer verileceği konusunda bir detay paylaşılmış değil.

Gerek teknik özellikler konusunda gerekse de sistem özellikleri konusunda detayların paylaşılmasının ardından TikTok akıllı telefonları için net bilgileri elde etmek mümkün olacak. Şu an için yeni akıllı telefonların içerisinde yer alacak sistemi bilemiyoruz.

TikTok

Bunun dışında Bytedance firmasının akıllı telefonlar için Smartisman firmasıyla anlaştığının bilgisini de ekleyelim. Yeni akıllı telefonların doğrudan firma tarafından üretimi yapılmamış olacak. Bunun yerine Smartisman firmasının aracı olarak kullanıldığını görmek mümkün olacak.

İki firma arasındaki anlaşmanın nasıl olacağı konusunda da bir detay söz konusu değil. Sadece Bytedance firmasının, tüm uygulamalarının içerisinde yer aldığı bir akıllı telefon üretme gibi bir amacının olduğunu söylemek gerekiyor.

Yeni akıllı telefonlar için detaylar paylaşıldığı zaman, tüm detayları ve yeni akıllı telefonların fiyatlarını paylaşacağız.

25,657BeğenenlerBeğen
57,131TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here