Ana Sayfa Akıllı Telefon TikTok Akıllı Telefonu Yolda

TikTok Akıllı Telefonu Yolda

TikTok akıllı telefonları için geri sayım başladı. TikTok özel akıllı telefonlarının özellikleri neler olacak?

-

Sosyal medya uygulamaları yavaş yavaş değişim gösteriyor. Artık görsel yönü ağır basan uygulamaların öne çıktığını görmekteyiz. Bu alanda en etkili olan uygulamaların başında ise TikTok geliyor.

Son aylarda yapılan reklam çalışmalarıyla kendisini kanıtlamaya başlayan TikTok,birkaç aydır sosyal medya uygulamaları içerisinde gündem olan seriler arasında yer alıyor. Son dönemde yükselişine devam eden uygulamanın, bu kez gündeme gelmesinin nedeni ise çok daha farklı.

Bu kez uygulama için özel olarak geliştirilen bir akıllı telefon modeli söz konusu. Markanın TikTok akıllı telefonlarını geliştirme gibi bir amacının olduğu ve bu amaç için çalışmalara başladığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

TikTok Akıllı Telefonu Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların teknik özelliklerinin neler olacağı konusunda çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Sadece telefonların özelleştirilmiş olan seriler olarak geleceği bilgisi var. Henüz modelin içerisinde nasıl bir teknolojiye yer verileceği konusunda bir detay paylaşılmış değil.

Gerek teknik özellikler konusunda gerekse de sistem özellikleri konusunda detayların paylaşılmasının ardından TikTok akıllı telefonları için net bilgileri elde etmek mümkün olacak. Şu an için yeni akıllı telefonların içerisinde yer alacak sistemi bilemiyoruz.

TikTok

Bunun dışında Bytedance firmasının akıllı telefonlar için Smartisman firmasıyla anlaştığının bilgisini de ekleyelim. Yeni akıllı telefonların doğrudan firma tarafından üretimi yapılmamış olacak. Bunun yerine Smartisman firmasının aracı olarak kullanıldığını görmek mümkün olacak.

İki firma arasındaki anlaşmanın nasıl olacağı konusunda da bir detay söz konusu değil. Sadece Bytedance firmasının, tüm uygulamalarının içerisinde yer aldığı bir akıllı telefon üretme gibi bir amacının olduğunu söylemek gerekiyor.

Yeni akıllı telefonlar için detaylar paylaşıldığı zaman, tüm detayları ve yeni akıllı telefonların fiyatlarını paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En İyi 5 Beast Kulak 2019!

1. Powerbeats Pro Tasarım: Kulak İçi | Gürültü engelleme: Hayır | Kablosuz: Bluetooth | Pil ömrü: 9 saat |...

Microsoft, bazı pazarlarda Android ve iOS için Dijital Asistan Cortana’yı atıyor!

Cortana; Amazon Alexa ve Google Assistan'a ciddi bir rakip olarak yerleştirilmişti ancak bugünlerde bir Windows eklentisi gibi hissediliyor ve Android ve iOS...

Asus ZenBook Pro Duo UX581GV İncelemesi

Dizüstü bilgisayar tasarımlarının ne kadar etkili olabildiğini, satın alıp bir süre kullandıktan sonra anlıyoruz. Bu yüzden söz konusu tasarım olduğunda biraz daha seçici olmalıyız....

Xiaomi Katlanabilir Kapaklı Telefon Üzerinde Çalışıyor!

Motorola Razr, retro tarzı, kapaklı tasarıma sahip ilk dünyanın ilk katlanabilir telefonu. Ancak Motorola'nın yanı sıra, böyle bir cihazı geliştirmekle ilgilenen diğer...

Huawei MatePad Pro Çıkış Tarihi Açıklandı!

Son birkaç haftadır hakkında söylentilerin olduğu Huawei'nin MatePad Pro amiral gemisi tableti hakkında yeni bilgiler mevcut. Tüketici Ticaret Grubunun CEO'su Richard Yu,...