Ana Sayfa Mobil Uygulamalar Tinder için Yeni Özellikler Yolda

Tinder için Yeni Özellikler Yolda

Tinder için yeni güncellemeler yolda. Tinder güncellemeleriyle beraber gelecek yenilikler neler?

-

Eşleştirme uygulamaları içerisinde en kapsamlı olanlarının başında Tinder geliyor. Çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan uygulama, her geçen gün biraz daha geniş bir kitleye hitap etmeye devam ediyor. Uygulamanın kullanıcı sayıları sürekli olarak artmaya devam ederken, bu alanda rakiplerin sayısı da sürekli olarak artmaya devam ediyor.

Tinder bu rakiplerden gelen atakları karşılamak için ise yeni güncellemeler üzerinde çalışıyor. Firma son olarak yeni bir mesajlaşma sistemi üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı. Sadece bu da değil. Bunun dışında profillerin öne çıkarılmasını sağlayacak bir güncelleme de yolda.

Tinder İki Yeni Özellikle Güncellenecek

Uygulamanın ilk alacağı güncelleme, mesajlar kısmıyla alakalı olacak. Mesajlar kısmı için yayınlanacak olan güncelleme, mesajlara görüldü özelliği ekleyecek.

Sadece standart görüldü özelliğinin eklenmesiyle kalmayacak bir durumdan söz ediyoruz. Bunun dışında mesajların ne zaman görüldüğü konusunda da bilgi alınabilecek.

Tinder

Söz konusu özelliği kullanmak için Gold ya da Plus üyelik paketini almak gerekiyor. Her iki paket için de ödenecek olan ücret değişmeyecek. Bu özelliğin kişinin isteğine göre kapatılabileceğini de ekleyelim. İsteyen kullanıcılar söz konusu özelliği kapatabilecekler.

Ayrıca Bakınız: Obduction Oyunu Kısa Süreli Ücretsiz

Tinder Güncellemesi

Bu özelliğin kapatılması durumunda ise siz de mesajlarda görüldü bildirimlerine ulaşamayacaksınız. Bunun için her iki tarafın da yeni özelliği açık konuma getirmesi gerekiyor. Aksi durumda söz konusu özelliği kullanmak mümkün olmayacak.

Tinder

Mesajlarda görüldü özelliğinin dışında bir diğer yeni özellik ise profili öne çıkarma özelliği olacak. Yine bu özellik için de Gold ya da Plus üyelik sahibi olmanız gerekecek. Söz konusu özelliği kullanarak kendi profilinizi en öne çıkarabileceksiniz.

Tıpkı Google reklamlarda olduğu gibi bir işleyiş söz konusu olacak. Ne kadar ödeme yapılırsa, profil o kadar öne çıkmış olacak. Güncellemenin ne zaman yayınlanacağı ve fiyatların nasıl olacağı konusunda ise bir bilgi yok.