Ana Sayfa Mobil Uygulamalar Tinder için Yeni Özellikler Yolda

Tinder için Yeni Özellikler Yolda

Tinder için yeni güncellemeler yolda. Tinder güncellemeleriyle beraber gelecek yenilikler neler?

-

Eşleştirme uygulamaları içerisinde en kapsamlı olanlarının başında Tinder geliyor. Çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan uygulama, her geçen gün biraz daha geniş bir kitleye hitap etmeye devam ediyor. Uygulamanın kullanıcı sayıları sürekli olarak artmaya devam ederken, bu alanda rakiplerin sayısı da sürekli olarak artmaya devam ediyor.

Tinder bu rakiplerden gelen atakları karşılamak için ise yeni güncellemeler üzerinde çalışıyor. Firma son olarak yeni bir mesajlaşma sistemi üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı. Sadece bu da değil. Bunun dışında profillerin öne çıkarılmasını sağlayacak bir güncelleme de yolda.

Tinder İki Yeni Özellikle Güncellenecek

Uygulamanın ilk alacağı güncelleme, mesajlar kısmıyla alakalı olacak. Mesajlar kısmı için yayınlanacak olan güncelleme, mesajlara görüldü özelliği ekleyecek.

Sadece standart görüldü özelliğinin eklenmesiyle kalmayacak bir durumdan söz ediyoruz. Bunun dışında mesajların ne zaman görüldüğü konusunda da bilgi alınabilecek.

Tinder

Söz konusu özelliği kullanmak için Gold ya da Plus üyelik paketini almak gerekiyor. Her iki paket için de ödenecek olan ücret değişmeyecek. Bu özelliğin kişinin isteğine göre kapatılabileceğini de ekleyelim. İsteyen kullanıcılar söz konusu özelliği kapatabilecekler.

Ayrıca Bakınız: Obduction Oyunu Kısa Süreli Ücretsiz

Tinder Güncellemesi

Bu özelliğin kapatılması durumunda ise siz de mesajlarda görüldü bildirimlerine ulaşamayacaksınız. Bunun için her iki tarafın da yeni özelliği açık konuma getirmesi gerekiyor. Aksi durumda söz konusu özelliği kullanmak mümkün olmayacak.

Tinder

Mesajlarda görüldü özelliğinin dışında bir diğer yeni özellik ise profili öne çıkarma özelliği olacak. Yine bu özellik için de Gold ya da Plus üyelik sahibi olmanız gerekecek. Söz konusu özelliği kullanarak kendi profilinizi en öne çıkarabileceksiniz.

Tıpkı Google reklamlarda olduğu gibi bir işleyiş söz konusu olacak. Ne kadar ödeme yapılırsa, profil o kadar öne çıkmış olacak. Güncellemenin ne zaman yayınlanacağı ve fiyatların nasıl olacağı konusunda ise bir bilgi yok.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bugün Koronavirüse 1.003 Kişi Yakalandı, 1.493 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 10 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.003 kişinin COVID-19 testinin...

Galaxy Buds Live Gerçek Görüntüleri ve Renk Seçenekleri

Galaxy Buds Live isimli bir kablosuz kulaklık geleceği neredeyse kesindi. Hatta Galaxy Buds serisine farklı bir tasarım kazandıracağı da söylenen bu kulaklık...

Performans Canavarı Yeni Tablet Galaxy Tab S7 Plus Sızdı

Samsung yakın zamanda çıkartma yapacak. Kulaklık, akıllı telefon, akıllı saat tanıtacak olan markanın şimdi Galaxy Tab S7 Plus isimli yeni amiral gemisi...

İşte Yeni Galaxy Fit Akıllı Bileklik

Unpacked 2020 etkinliği için çok çok az bir süre kaldı. Etkinlik 5 Ağustos tarihinde ama Samsung'un bazı teknolojileri için bu süreyi beklemeyeceği...

İşte Google Pixel 5 XL Akıllı Telefonu

Google, birkaç farklı üretim yöntemiyle birkaç farklı akıllı telefon serisi sunduktan sonra sonunda başarıyı Pixel ile yakaladı. Seri emin adımlarla yoluna devam...