Ana Sayfa Otomobil Tokyo Auto Show 'dan 'geleceğin' arabaları

Tokyo Auto Show ‘dan ‘geleceğin’ arabaları

-

Tokyo Auto Show’dan “geleceğin” Arabaları!

Fuarda sergilenen araçların tamamı gelecekten gelmiş gibi, dizaynlarının yanında ekonomik yakıtlara sahip olmaları da  araçlara bakış açımızın değişmesine sebep oluyor.

Araba üreticilerin Tokyo Auto Show’da geleceğe dair hayal ve düşünceleri ile belirledikleri araba tasarımlarını insanların beğenisine sundular. İki yılda bir yapılmakta olan Tokyo Auto Show etkinliğinde sergilenen Konsept arabalar görenlerin hayranlığını kazandı.

Dünyada adından söz ettirmiş olan araba üreticileri, Tokyo Auto Show’da geleceğe dair hayal ettikleri araba tasarımlarını konsept olarak tasarlayıp insanların beğenisine sundu. Tokyo Auto Show etkinliği 2 yılda bir yapılmakta.Bu seneki konsept arabalar ise  görenlerin gözlerini kamaştırıyor.
Sizler için bu göz alıcı güzelliğe ve teknolojiye sahip konsebt arabaları derledik.Her ne kadar Tokyo Auto show fuarına gidemedik diye üzülüyorsanız, fazla üzülmeyin.Beğenip beğenmemek size kalmış lakin yakın bir zamana kadar yollarda hepsini göremeyebiliriz.Şimdiden hatırlatalım istedik, zira bazı arabalar hayallerde olduğu gibi kalacak görünüyor.
Şimdi sizlere Tokyo Auto Show fuarında dikkat çeken arabalar hakkında kısa bilgi verelim ;

1.Mitsubishi EMIRAI xDAS Mitsubishi EMIRAI xDAS, Mitsubishi EMIRAI xDAS adını verdiği Batmobile benzeyen arabası ile çok beklenenler arasında yerini aldı.

 

 

Mitsubishi eX Mitsubishi2. Mitsubishi eX, Mitsubishi’nin bir diğer konsepti eX elektrikli bir SUV araç. Üretici arabanın tek şarj ile 400 kilometre gidebileceğini söylüyor.

 

 

Nissan Teatro for Dayz3. Nissan Teatro for Dayz, Nissan’nın bu arabası aslında dev bir akıllı telefona benziyor. Arabanın iç kısmı içeride bulunanların sürekli çevrimiçi olabiliceği rengarenk LED ekranlarla donatılmış.

 

 

Toyota FCV Plus4. Toyota FCV Plus, Toyota FCV Plus tamamen gelecek nesil hidrojen yakıt kullanıyor. Kablosuz şarj özelliği düşünülmüş olan araba yanındaki arabalar ile enerjisini de paylaşabilecek.

 

Honda Wander Walker

5. Honda Wander Stand, Honda bir kaç kişisel modelini gösterdi. En dikkat çekenisi ise küçük bir araba olan Wander Stand. Garip görünüşlü araba seyir halindeyken kullanıcı ayakta durabilecek şekilde tasarlanmış.

 

 

Honda Wander Walker6.Honda Wander Walker,Honda tablet benzeri bir ekrana sahip olacak ve kullanıcıya görüntülü navigasyon hizmeti sunacak.

 

 

Suziki Air TriserSuziki Air Triser 17. Suziki Air Triser, Suziki’nin konseptlerinden biri olan Air Triser isteğe göre özel bir salona dönüşebiliyor. Aracın koltukları araç park halindeyken isteğe göre şekillendirilebiliyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En İyi Oyun Laptopları 2021

Bilgisayar oyunlarının bir fenomen olduğu bu devirde, her türlü oyunu kaldırabilecek bir bilgisayar mı bakınıyorsunuz ? O halde yazımızı okumadan geçmemenizi tavsiye ediyoruz. Fiyatı...

En İyi Survival (Hayatta Kalma) Oyunları 2021

2021 yılına kadar birçok “survival” yani hayatta kalma temalı oyunun yayımlandığı gördük. Fakat bazı oyunlar var ki hem yıllardır gözlerden düşmüyorlar – ya da...

En İyi 22 Orijinal Netflix Dizisi – Bu Diziler Kaçmaz!

Lilyhammer, 2012'de yayın hizmetindeki ilk Netflix dizisi olarak yayınlandı. Pek bir etki yaratmadı ama bu gösteri sadece bir başlangıçtı. O zamandan beri, bir sürü...

En iyi Disney Plus Star Wars Filmleri

Disney Plus artık dünyanın birçok yerinde yayın yapıyor. Oldukça fazla izleyici kitlesiyle dünyada yeni bir soluk uyandırıyor. Aynı zamanda bir Star Wars hayranıysanız, size...

OnePlus 9 ve 9 Pro’nun Özellikleri Sızdırıldı!

OnePlus, akıllı telefon pazarına oldukça etkili ve az bir ürün çıkarma politikası güdüyor. Şirketin yeni tanıtması beklenen ve daha önce sızdırılan iki yeni modeli...