Ana Sayfa Android Haberleri Tor Browser Android Tam Sürüm İndirme

Tor Browser Android Tam Sürüm İndirme

Tor Browser Android nasıl kurulur ve kullanılır?

-

İnternette güvenli dolaşım için kullanılan Tor Browser, son yıllarda Android cihazlar için de uyarlama içerisine girmişti. Uygulamanın Android işletim sistemi için de yayınlanacağını ve alfa sürümünün başladığını görmüştük.

Geçtiğimiz günlerde ise Tor Browser Android için beklenen tam sürüm açıklaması yapıldı. Tam sürümün açıklanmasınını ardından Tor Browser Android yenilikleri konusunda detaylarda ortaya çıkmış oldu.

Hemen uygulamanın nasıl indirileceği ve detaylarının neler olduğu konusunda detaylara geçelim . Bakalım bu sürümle beraber ne gibi yeniliklerin sunulduğunu görmek mümkün olacak.

Tor Browser Android Yenilikleri

Android için yayınlanan Tor Browser biraz daha farklı bir yapıya sahip. İlk etapta tarayıcının çalışması için Orbot adı verilen bir başka uygulamanın kullanılması gerektiği konusunda açıklama yapılmıştı. Yayınlanan yeni sürümle beraber bu ihtiyaç ortadan kalkmış oldu. Tam sürümün en büyük avantajı başlı başına kullanılabiliyor olması.

Herhangi başka bir yardımcı programa ihtiyaç olmadan programı kullanabiliyorsunuz. Alfa sürümüyle karşılaştırıldığı zaman, bu tarayıcının genel olarak daha stabil çalıştığını ve hataların en aza indirildiğini de ekleyelim.

Tor Browser Android

Bilgisayar sürümleriyle ortak olarak çalışabilen uygulamanın, senkronizasyon artısı gibi bir artısı olduğunu da eklemek gerekiyor.

Ayrıca Bakınız: Google 46 Uygulamayı Daha Play Store’dan Kaldırdı

Uygulamanın kullanımı için yapılması gereken işlemlerde oldukça basit. Sadece Google Play üzerinden Tor Browser Android uygulamasını indirmek gerekiyor. Bunun için burada yer verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu bağlantı üzerinden uygulamayı indirmeniz ve korumayı başlatmak için “Start Now” butonunu kullanmanız yeterli olacaktır. Butona basmanızın hemen ardından kısa bir bağlantı düzenlemesi yapılacak.

Bu düzenlemenin ardından ağ düzenlemesi gerçekleştirilecek ve koruma için beklenen düzen sunulmuş olacak. Tüm ağ bağlantılarınız için bir düzenleme yapılmasının ardından, internet bağlantınızı korunmuş şekilde kullanabileceksiniz. En azından gezintiler anonim olarak görüntülenecektir.