Ana SayfaOyunToy Blast Android Oyunu

Toy Blast Android Oyunu

-

Candy Crush Saga’yı günümüzde her yaştan insanın oynadığını söyleyebiliriz. Özellikle gençlerimiz bu oyuna çok düşkün durumdalar. Peki, kardeşiniz veya küçük yaştaki çocuğunuz bu oyunu oynamak istiyorsa, ne yapmalısınız? Bizim önerimiz ise, bu oyuna çok benzer ve tamamen küçükler için oluşturulmuş Toy Blast Android Oyununu kullanmanız olacaktır.

İşlev bakımından hemen hemen hiçbir farklılığı olmayan bir oyun olarak tanımlayabiliriz Toy Blast Android Oyununu. Grafiksel açıdan incelediğimiz zaman her yaşa uygun olmasına rağmen özellikle küçük yaştaki oyuncular için ideal bir oyun olmaktadır.

100’den fazla harika olarak nitelendirebileceğimiz bölüme sahip olan Toy Blast Android Oyunu, arkadaşlarınızla oynama imkanı da tanımaktadır. Tabi bu olay özellikle sıralama konusunda rekabet üzerine dayalı durumda.

Güçlendiriciler ile oyunda daha etkin olabileceğinizi söyleyebiliriz. Level atladıkça geliştirebileceğiniz bu güçlendiriciler birden yüzlerce puan kazanmanıza olanak sağlamaktadır.

Toy Blast Android Oyunu
Toy Blast Android Oyunu

Oyunlarda size eşlik eden karakterler de bulunmaktadır. Bu karakterler ise özel olarak dizayn edilmiş durumda. Ses özelliklerine baktığımızda ise çok fazla eksiklik ile karşılaşmıyoruz. Orta düzeyde bir oyun ses konusunda.

Bahsetmiş olduğumuz Toy Blast Android Oyununa sahip olmak tamamen ücretsiz! Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan butona tıklamak ve oyunu Android cihazınıza indirmek. Şimdiden iyi oyunlar!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here