Ana SayfaİncelemeTP-LINK RE200 Menzil Artırıcı İnceleme

TP-LINK RE200 Menzil Artırıcı İnceleme

RE200 bir menzil artırıcı. Menzil artırıcılar, halihazırda bulunan kablosuz ağı, kablosuz ağ kaynağı ve sizin talep ettiğiniz yer arasındaki noktaya bağlamanızı, bu sayede kablosuz ağınızın menzilini artırmaya yarıyor.

-

Ülkemizde internet konusunda yaşanan en büyük problemlerin başında, evdeki internetin bir odada çekip, diğerinde çekmiyor olması olabilir. Sadece bu yüzden evdeki elektronik cihazların, akıllı TV’lerin ve oyun konsollarının yeri değiştirilebiliyor. TP-LINK’in RE200 adlı modeli de tam bu soruna çözüm oluyor.

RE200 bir menzil artırıcı. Menzil artırıcılar, halihazırda bulunan kablosuz ağı, kablosuz ağ kaynağı ve sizin talep ettiğiniz yer arasındaki noktaya bağlamanızı, bu sayede kablosuz ağınızın menzilini artırmaya yarıyor. RE200’ün en önemli artısıysa standart haline gelen 2.4 GHz bandına ek olarak, özellikle ev içi ağda yüksek çözünürlük veren video ve benzeri yüksek bant genişliği isteyen 5GHz bandını da destekliyor olması. Böylelikle toplamda 750Mbps’ye kadar bir bant genişliği sunuyor.

TP-LINK RE200 Menzil Artırıcı İnceleme

Ürünün fiziksel özellikleri tasarımı ise genel olarak başarılı denebilir. Tamamen beyaz bir görüntüsü olan RE200, dahili antenlere sahip. Fakat ürünün üzerinde takıldığı prizi tekrar kullanılabilir hale getirecek bir giriş bulunmuyor. Ayrıca ürünün genişliği yüzünden çoklu prizlerde problem yaşatma ihtimali de bulunuyor. Bu yüzden bağlantılarda dikkatli olması gerektiğini düşünüyoruz. Ürünün üzerinde Ethernet çıkışı da bulunuyor. Bu sayede yakındaki kablosuz özelliği olmayan internet bağlantılı cihazlarınıza da rahatlıkla internet erişimi sunabileceksiniz.

TP-LINK RE200 Menzil Artırıcı İnceleme

TP-LINK-RE 200’ün kurulumu da son derece basit, ilk olarak modemin WPS tuşuna basıyorsunuz, sonrasında da hemen yakınındaki bir prize RE200’ü takıp üzerindeki eşleştirme tuşuna basıyorsunuz. Bu sayede bağlantı kuruluyor. En iyi noktayı tespit etmek için RE200’ü takıp akıllı sinyal göstergesi ışığını kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

TP-LINK RE200 Menzil Artırıcı İnceleme

Başarılı bir cihaz olan TP-LINK RE200’ün üç yıl garantiyle geldiğini de söyleyelim.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here