TP-LINK, Neffos ailesinin son ve yeni üyeleri Neffos X1 ve X1 Max’ı tanıtıldı. Neffos C ve Y serisinden hemen sonra üçüncü akıllı telefonu olan Neffos X oldukça şık tasarım ve kavisli bir gövdeyle görenlerin ilgisini çekmeyi başardı.

Deniz kenarlarında bulunan kayaların zaman içinde su ile aşınmasından sonra ortaya çıkan görünümden esinlenen Neffos X serisi cihazlardan Neffos X1 7,95 mm, Neffos X1 Max 7,75 mm kalınlığa sahip. Ayrıca tek elle kullanılabilmesi adına rahat tutulabilen bir çerçeveye sahip bu çerçeve oldukça rahat bir kullanım sağlıyor. Ayrıca parmak izi okuyucusuda cihazda bulunmakta.

8 Çekirdekli MediaTek Helio P10 İşlemci

Neffos X ailesinde TDDI (entegre dokunma ve ekran sürücü entegrasyonu) hücre teknolojisinin kullanılması ile telefonun ekranı tamamen kullanılmış oluyor. Diğer cihazlardan daha farklı ve parlak ayrıca 0,2 mm ince katmanlı yapıya sahip. 8 çekirdekli MediaTek Helio P10 işlemcisi yer alan cihaz 4GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip. Ayrıca isteyen 128 GB’ye dek yükseltebilir. MicroSD desteği bulunmakta.

Neffox X1’de bulunan 2 GB ve 3 GB RAM seçenekleri bulunurken, Neffos X1 Max‘ta 3 GB ve 4 GB RAM seçenekleri mevcut. Neffos X1, 720p çözünürlüğe ve 5 inç ekrana sahip. Neffos X1 Max Full HD çözünürlük ile geliyor. Ayrıca 5,5 inç ekrana sahip. Cihazların ikiside 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera bulunduruyor. Kutudan Android 6.0 Marshmallow ile gelecek olan Neffos X ailesi yıl sonunda satışa sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here