Traffic Racer iOS

Mobil platformlar için yayınlanan oyun listelerinin başında çok fazla Türk yapımcıları göremiyoruz. Fakat, Traffic Racer iOS Oyunu bu istatistiği bozmayı başarıyor. Soner Kara tarafından yapılan ve piyasaya sürülen Traffic Racer iOS Oyunu dünya çapında başarı yakalamış durumda.

Basit bir araba kullanma oyunu gibi görünse de pek çok özelliği ile bu sıfatın üstünde bir oyun olan Traffic Racer iOS Oyunu, üç boyutlu özellikler taşıdığı için de pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Android işletim sistemi için de yayınlanan yapım sadece 72 megabaytlık bir dosya boyutuna sahip.

İki sol iki sağ şerit olmak üzere toplamda 4 şeride sahip olan bir yolda aracınız ile ilerliyorsunuz. Tabi bu sırada trafik de akıyor. Etrafta arabalar yer alıyor. Sizin de amacınız, bu arabalara, kamyonlara, otobüslere ya da ambulans araçlarına çarpmadan olabildiğince ileriye gitmek. Bu sırada puan toplamaya da çalışmalısınız tabi.

Traffic Racer Oynama Kılavuzu
Traffic Racer iOS Oyunu
Traffic Racer iOS Oyunu

Traffic Racer iOS Oyununda pek çok araç çeşidi de bulunuyor. Bu araç çeşitlerinde hız, büyüklük gibi pek çok etkin faktör bulunuyor. Kimi araç çok hızlı giderken kimi araç ise kolaylıkla fren yapabiliyor.

Ücretsiz olarak yayınlanan Traffic Racer iOS Oyununu aşağıdaki linke tıklayarak indirebilir ve iOS işletim sistemine sahip cihazınızda keyifle oynayabilirsiniz.

İyi sürüşler!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.