Ana SayfaMobil UygulamalarTrafik Cezalarını Takip Uygulaması CezaCepte

Trafik Cezalarını Takip Uygulaması CezaCepte

-

Hayatımızın bir parçası olmuş ve ulaşım konularında bize yardımcı olan araçlar günümüzün vazgeçilmezleri arasındadır diyebiliriz. Ancak bazı yaptığımız kural hataları yüzünden trafik cezası yiyoruz. Bu cezaları anlık olarak takip edebileceğimiz Türk yapımı CezaCepte uygulaması sunuldu

Pek çoğumuzun şahsi arabası var. Bir sokağa girdiğimizde neredeyse bir aracın zor sığdığını giriyoruz çünkü sağlı sollu her tarafta otomobilleri veya binek araçları görebiliyoruz. Şüphesiz ki otomobiller başta olmak üzere, tır, kamyon, çekici, kamyonet… her türlü araç gün geçtikçe sayısı artıyor ve bir yüz yıldan sonra artık dünya da park edicek yer kalmayacak vaziyette olacaktır.

Bu tip araçların çoğalması insan hayatını kolaylaştırıyor diyebiliriz. Ancak yaptığımız kural hataları malesef can kaybı ile sonuçlanabiliyor onun için uzmanlar sürekli olarak araç kullanırken dikkatli olmamız konusunda bizi devamlı uyarıyorlar.

HGS Uygulaması Watch

Hız sınırlamaları, uygunsuz sollamalar, ışık ihlali… pek çok kaza sebebinde kullanıcıların sorumsuzluğu vardır. Belki dışarıdan görünüşte hoş olabilir ancak bir insanın canına mal olduğunda ne kadar üzücü bir durum ile karşı karşıya olduğumuzu biliyorsunuzdur. Ülke yöneticileride bu durumun farkında ve trafik terörünü bitirmek için sürekli olarak hatalı sürüş yapanlara ceza veriyorlar.

Mobeselerde anlık heryer izleniyor, trafik polisleri resmi ve sivil olmak üzere heryerde incelemeler yapıyor eğer sürücüler trafik kurallarını ihlal ederse araca ceza uyguluyorlar. Uygulanan ceza sebep ve kural ihlalinin yapıldığı yer hakkında bilgi verilerek araç sahibinin ev adresine posta geliyor ve verilen sürede ödemesi gerekmektedir.

Ödemediğiniz takdirde %5’den başlayan faiz oranlarıyla borcunuz iyice artmaktadır. Ancak bazen trafik cezaları elimize ulaşmıyor ve bu tip durumlarda vergi dairesi borcumuzu katlıyorda katlıyor. İşte bu tür sorunlardan korunmak için yasal ve güvenli olarak CezaCepte adında bir Türk uygulaması geliştirildi.

Bu uygulamada aracın size ait olduğunu plaka, TC, Vergi no gibi önemli kimlik bilgileri ile doğruluyorsunuz ve ardından anlık olarak bildirimlerle beraber trafik cezalarını takip ediyoruz ve bu sayede gelen trafik cezalarından haberdar olamama gibi durumlarımız olmamakla beraber cezamızı hemen ödeyebilir ve %5’den başlayan faiz oranlarından etkilenmiyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here