tubidy-muzik-indir

Tubidy mobil hizmette sınır tanımıyor, geliştirilen yeni arayüzleriyle müzik indir mp3, oyunları indir gibi birçok özelliği kolay bir tık ile kullanıcılarına sunuyor. Telefonlara nasıl mp3 indirilir diye merak eden kişiler arasındaysanız incelemeniz gereken uygulamalardan bir tanesidir.

tubidyTubidy kullanıcılarına sunduğu mp3 indirme seçeneğiyle gündeme gelmiş akıllı telefonlar için özel olarak hazırlanmış bir web adresidir. Genellikle kürtçe şarkıların ve ilahilerin yoğun indirildiği Tubidy’de onlarca seçenek mevcuttur. Bunların başında Youtube gelmektedir. Milyonlarca video’ya sahip internet kanalından müzik veya video indirmek mümkün özellikle çevrim dışı kalan bir kişiyseniz internetiniz olmadığında dahi bu şarkıları dinleyebilirsiniz. Ne kadar şarkılar klipleriyle beraber Youtube üzerinde yayınlanıyor olsa da Tubidy üzerinden mp3 formatında indirebilirsiniz.
musik
Tubidy Nasıl Kullanılır ?

Sistem oldukça basittir, siteye giriş yaptığınızda karşınıza bir arama motoru gelmektedir. Bu arama motoruna indirmek istediğiniz şarkının veya videonun ismini yazmanız yeterli aramayı başlattığınızda karşınıza en çok indirilen videolar seçeneği gelecektir. O zamana kadar en çok indirilmiş videolar karşına çıkarak sizlere indirme seçeneği sunar bu videolara tıkladığınızda ise uzantı seçeneği belirir buradan mp3 formatında indiri seçtiğinizde telefonlarınızda mp3 olarak yer alır ve internetinizin olmadığı dönemlerde çevrim dışı olarak dinleyebilirsiniz.

Tubidy Oyun Nasıl indirilir ?

İlk seçenekte olduğu gibi oyun indirmekte bir hayli kolaydır. Arama motorunu kullanarak oyunlara erişebilirsiniz. İndirmek istediğiniz oyunun ismini yazarak arama yapmanız yeterli olacaktır. Cihazınızla uyumlu olan oyunlar karşınıza çıkar ve buradan istediğiniz oyunu indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here