Ana SayfaMobil UygulamalarTubidy Mp3 İle Kesintisiz Müzik

Tubidy Mp3 İle Kesintisiz Müzik

-

Tubidy, mp3 ve mp4 programlarının rahatlıkla indirilebilme ve kullanılma özelliğine sahip uygulamadır. Oldukça kolay kullanılabilen program kullanıcıları için problemsiz indirilebilmesiyle büyük bir avantaj imkânı sunuyor. Tubidy mp3 ve mp4 indirme programlarının yanı sıra kullanıcıları tarafından fazlasıyla ilgi görmesinin bir diğer özelliği ise müzik ve videoların internet olmadığı zamanlarda da dinlenilebiliyor olmasıdır.

Tubidyle Şarkı ve Video Bir Tık Kadar Uzağında

Tubidy mp3 indirme programında izlemek istenen video veya dinlenmek istenen müziği aramanın arama kısmına yazılması ve Enter tuşuna basılması yeterlidir. Müzik dinlemek, video izlemek Tubıdy’le fazlasıyla kolay ve eğlenceli’dir. Tubidy sayesinde müzik indirmek, dinlemek ve saklamak fazlasıyla kolay şekildedir.

Android mobil cihazlar üzerinden de bu uygulamayı indirmek hiç de zor değildir. Tubidy ismi veya çeşitli isimler Google Play Stoore’da yer alırken, iOs’da ise AppStore’de fazlasıyla çeşitli uygulamalar geniş bir yer kapsıyor. Tubıdy uygulamasınında kendi kapasitesinde bulunan uygulamalarda ‘ücretli ve ücretsiz ‘ olmak üzere farklı sürümleri de bulunuyor. Tubidy ile her nerde olursanız olun uygulamada bulunan tüm parça ve videolar kesintisiz olarak dinleyebilme fırsatını kullanıcıya avantaj olarak sunuyor.

Ayrıca herhangi bir üyelik gerektirmeden, kişisel bilgileri sorgulamayan, doğrulama linki göndermeyen bir uygulama Tubidy. Tubidy mp3 müzik indirme programının ara yüzü olmasıyla beraber kolay ve çok ergonomik olmasıyla dikkat çekiyor. İnternet olmadığı zamanlarda hafızadan direkt olarak dinleyebildiğiniz kayıtlı müzikler Tubidy’nin rağbet görmesinin en önemli özelliklerinden biri.

Fakat dikkat edilmesi gereken tek husus Tubidy.mobi’den şarkı indirme sırasında şarkıların mp3’e çevrilmesini gerektiriyor. Tubidy ilk olarak Blackberry akıllı telefonlarda uygulanarak popüler hale geldi ve çok tanındı. Ayrıca tabletler üzerinde de rahatlıkla kullanılabilmesi mümkün.

Tubidy’nin Youtube’nin alt özelliği olmasıyla beraber youtube2den indirilen müzikleri mp3, mp4 ve JPEG formatlarına çevire bilmeniz mümkün hale geliyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here