Ana SayfaTeknoloji HaberleriTubidy, telefondan ücretsiz mp3 ve müzik indirme uygulaması

Tubidy, telefondan ücretsiz mp3 ve müzik indirme uygulaması

-

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Tubidy uygulaması oldukça kullanışlı, birçok insanın kolayca kullanabileceği Tubidy mp3 indir uygulamasında yer alan yüzlerce farklı kategoriden şarkılara kolaylıkla sahip olabilirsiniz, tubidy mobi tecrübesinden sizde faydalanın! Kendine özgü arama motoru sayesinde, tubidy mobil üzerinden sahip olmak istediğiniz müzik indir ile bir anahtar kelime girerek en çok izlenenleri karşınıza getirir. TubeMate veya YouTube Downloader ile istediğiniz videoları tek bir tık ile indirebilirsiniz…

tubity

Tubidy MP3 indir özelliği ile TubeMate ve YouTube iki farklı tarzda hizmet vermektedir, ilk özelliği kullanıcıya YouTube video paylaşım sitesine erişim imkanı sağlamaktır, ikinci özelliği ise kullanıcıya izlettiği videoyu Android akıllı telefınlara indirmeyi sağlayan en kullanışlı özelliğidir. Bu bot uygulama MxTube ile hemen hemen aynı özellikleri barındırmaktadır. Tubidy uygulamasını akıllı telefona yüklendikten sonra, kullanıcıları internet bağlantısı olmasa dahi, geçmişte YouTube üzerinde izlemiş olduğunuz videoları yeniden oynatma imkanını sunmaktadır.

Tubidy Özellikleri nelerdir ? Kendisine özgü arama motoru ile, yalnızca ihtiyacın olan şeyi yazarak aratmak olacaktır, karşınıza en çok izlenmiş olan videoları getirir. TubeMate YouTube Downloader aracılığı ile karşınıza çıkan videoları indirmek oldukça basittir. İndirmeyi başlatmak için kısayol menüsünden karşınıza çıkan butona basmanız yeterli olacaktır.

Yapmanız gereken işlemler bu kadar basittir. Ayrıca görüntülerden rahatsız olan kullanıcılar için uygulama bir başarılı özelliğe daha imza atarak videolar içerisinde bulunan ses klasörlerini tekli olarak yani mp3 formatında indirmenize olanak sağlar, kullanımı ve arayüzü oldukça basit bir uygulamadır ve tamamen kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.

Uyarı: İndirmiş olduğunuz videolar ve mp3 dosyaları sadece internetsiz kaldığınız süreçlerde yeniden oynata bilmenizi sağlamak içindir ve yasal kullanım süresi 24 saattir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here