Samsung Galaxy Note 7 cihazları için bir süre önce yaşanan olaylardan dolayı bir karara varılmış ve Note 7 cihazlar geri iade edilecekti. Turk Telekom’dan haber geldi.

Samsung tarafından 2 Ağustos günü tanıtılan uzun bekleyiş sonucu piyasaya sürülen cihaz oldukça ilgi görmüştü. Ta ki bir vatandaşın telefonu patlamasına dek. Ardından başka bir bölgede daha Note 7 cihazları için patlama haberi gelince olaylar iyice büyüdü. Bu haberlerin üzerine Note 7 için önemli bir açıklama geldi. Samsung, Note 7 cihazların geri iadesini başlattı.

Peki Note 7 cihazları olanlar nasıl iade edecek ve Türkiye’de bulunan Note 7 cihazları nasıl iade edilecek. Türkiye’deki en büyük satış ortağı olan Türk Telekom bir açıklama bulundu! Açıklama şu şekilde Türk Telekom’dan Geldi;  “O TELEFONU ALANLAR DİKKAT!” başlığı ile kullanıcılara bildirilmesi büyük dikkat çekti.

Şimdi Ne Yapılacak? 

Samsung Galaxy Note 7 cihazları için yapılan açıklamalar ile artık bütün dünya üzerinde iade kararı alınmış. Peki Türkiye üzerinden nasıl iade edilecek. Gelen açıklama ile cihazın iade edilebileceği ve ücret iadesi alınacağı bildirildi. İade etmek isteyen vatandaşların Samsung Galaxy Note 7 cihazları için bir iade başvurunda bulunacağı ve hemen iade edeceği açıklandı. Türkiye üzerinde bir patlama meydana gelmemesine rağmen güvenlik amaçlı cihazlar toplanılıyor. Kullanıcılar Note 7 cihazları için iade konusunda destek alabilecekleri numaralar şunlar;

444 77 11 veya 0850 222 08 47

numaralı telefonlar üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here