Satın alımları ile güçlendirilmiş olan Türk Telekom, gençlere yönelik bir yeni servisin tanıtımını yaptı. Türk Telekom Selfy özellikleri haberimizde.

Türk Telekom tarafından yapılmış olan ve gelen açıklamalar ile şirketin yeni bir hizmeti kullanıcılara sunuldu. Televizyonlarda reklamlarını sıkça gördüğümü Türk Telekom Selfy reklamları gençlerin dikkatini çekmiş durumda.

25 Yaş Altı 

Türk Telekomun‘un yeni servisi 25 yaş altı gençlerin kullanabileceği ifade edilirken, farklı operatörler üzerinden hizmet alan kullanıcıların bile bu hizmetten faydalanacağı duyuruldu. Bu bakımdan sinema, müzik gibi özel fırsatların sunulacağı Türk Telekom Selfy sayesinde kullanıcıları bir çok fırsat ve kampanya sunulacak.

İndirimler Sunulacak

Türk Telekom Selfy ile birlikte kullanıcılar için özel indirim ve fırsatların sunulacağı belirtilirken, bunla beraber telefonların üzerinde yazan operatör ismi de değiştirilebilir hale gelecek. Kullanıcılar böylece maksimum 15 karakter ile sınırlı bir isim yazabilecekler.

Özel Hesap Oluşturulacak

Selfy ile birlikte kullanıcılara yeni özel bir hesabın açılacağı duyuruldu. Böylece özel hesap ile birlikte Türk Telekom Selfy Türkiye üzerinde gençler için yeni bir dönem başlatacak. Şu an tanıtım aşamasında olan bu servis önümüzdeki günlerde kullanıcı sayısı da artarak gündemde belirtilecektir.

Bu şekilde önümüzdeki günlerde açıklanacak olan rakamlar ile birlikte Türkiye‘de gençlerin ilgisi öğrenilebilecek. Bu servis gençlerin ilgisini ciddi anlamda çekmiş ve kullanım oranları artmış durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here