Ana SayfaTeknoloji HaberleriTurkcell Aboneleri Setcard İle Ödeme Yapabilecek

Turkcell Aboneleri Setcard İle Ödeme Yapabilecek

-

Turkcell Setcard ile yaptığı anlaşma ile artık ödemeler daha kolaylaştı,

Turkcell Türkiye’de bir ilke imza attı. Daha önceleri Turkcell şubelerinde geçerli olan Setcard ile ödeme kolaylığı sağlanabiliyordu.

Geçtiğimiz günlerde Turkcell yeni bir ilk oluşturarak bu ödeme kolaylığını farklı alanlara da taşımayı başardı. Artık Turkcell aboneleri restorantlarda ödeme işinde daha avantajlı olacaklar. Yanında nakit parası bulunmayan veya kredi kartını unutmuş olsa dahi Turkcell abonesi olmak yetecek.

Turkcell aboneleri artık gittikleri restorantlarda ödemeyi sadece Turkcell numarları üzerinden yapabilecekler. Bu tür bir uygulama ile Turkcell Türkiye’de bir ilk yapmış olacak. Zaman zaman gittiğimiz yerlerde parasal anlamda müsait olamayabiliriz veya unutkanlığımıza denk gelmiş olabilir, böyle bir uygulama her ne kadar çoğu kimselerce gereksiz görülsede aslında gayet faydalı bir uygulama olduğu açık.

Turkcell bununla ilgili detaylı açıklama yapmadı ancak bu uygulamanın yürürlüğe girdiğini kesin bir dille bildirdi. Şuan yaklaşık yirmi bin restorantta Setcard pos makinesi mevcut olduğu bilinmektedir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here