Fizy ile Turkcell ortaklığı
Turkcell Müzik hayata geçiyor

Telefondan müzik dinleme seçenekleri hepimizin tercih edeceği şekilde şekillenebiliyor. Mobil alanda da mp3 dinleme noktasında faaliyet gösterdiğimizden dolayı, farklı farklı müzik listelerini tercih edebilme bağlamında kendimizi bulabiliyoruz. Bu sayede olması gerekenler noktasında fazlasıyla yer edinen müzikleri, günlük hayatımızda zaman ayırma noktasında kullanabiliyoruz.

Turkcell Müzik ile istenilene Ulaşacaksınız

Fizy çalma listeleri Turkcell2de
Turkcell Müzik, Fizy ile çalışacak

Müzik bağlamında en yaygın bir biçimde çalışan Turkcell, bu konudaki ilk adımını 2011 yılında Fizy uygulamasını satın alarak başladı. Bundan sonra müzik alanında Fizy’den faydalanan Turkcell, söz konusu müzik uygulamasından tam olarka verim alamıyordu. Son zamanlarda ortaya çıkan Turkcell Müzik uygulaması dahilinde Fizy’den daha da fazla yararlanma imkanı doğmuştu. Fizy’den bu şekilde faydalanmayı amaçlayan Turkcell yöneticileri, zaman içerisinde Fizy’de bulunan mp3 ve çalma listelerini kendi uygulaması olan Turkcell Müzik’e entegre ederek, kullanıcıların daha da iyi hizmet görmesini amaçladı.

Android ve iOs işletim sistemlerinde yer alan Turkcell Müzik uygulamasını, tüm akıllı telefon kullanıcıları kullanabilecek ve müzik dinlemenin keyfine vararak, istediği her şarkıyı bulabilecekler. Bu tür güncelleme ile Fizy çalma listelerine ulaşma işlemi, tüm akıllı telefon kullanıcılarını memnun edecek düzeyde kendisini gösterecek.

Turkcell tarafından hayata geçirilen projenin ne denli akıllı telefonlarda yer alacağını kestirmek ise oldukça zor bir durum olsa da, ileride bu türde farklı bir girişim de olabilir.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here