Türkiye’de tam olarak 30 milyon oyuncuyu hedef alan Turkcell Gamcell adı ile gelen yeni bir servisin tanıtımı yapıldı.

Son dönemlerde bir çok farklı uygulama ve servisler ile birlikte kullanıcılara yeni açılımlar yapmak isteyen Turkcell‘in yeni bir servis için tanıtım yaptı. Turkcell tarafından yapılmış olan tanıtım ile birlikte Gamecell adı verilmiş olan bu yeni servisin özellikleri öğrenildi. Türkiye’de tam olarak 30 milyon oyuncunun bu servisi kullanmasını hedefleyen Turkcell bu alanda çalışmalarını arttıracak.

Çok Sağlam Geliyor!

Türkiye’de 30 milyon oyuncuyu hedef alan bir platform olarak gelen Gamecell, Türkiye’deki en büyük oyun platformu olma yolunda çalışmalarını arttırmış ve Gamecell şuan için Turkcell‘de büyük beklentiler oluşturmuş durumda.

Gamecell Özellikleri Neler?

Yeni uygulamanın tanıtımının ardından yapılan açıklamalar ile bu platformda yer alan oyunlar, piyasa değerlerine göre %25 daha ucuza alınacak. Yani %25 indirim uygulanacak oyunlar kullanıcıların bu platforma yönelmesini sağlayacak. Ayrıca oyunculara kota açısından bir çok farklı imkanında sunulacağı ve ayda bir defa kotasız kullanım sunulacağı ifade edildi.

Bu şekilde kullanıcılar Turkcell‘i daha fazla tercih etmeye başlayacak. Turkcell bu konuda çalışmalara oldukça fazla yoğunlaşarak bir hayli hızlandırmış durumda.

Oyun alanında uzun zamandır bir çok gelişme söz konusu olurken, bazı firmalar bu yöne doğru eğilim göstermiş durumda. Ayrıca Turkcell geliştirmiş olduğu yeni servisler ile birlikte 100 milyar dolarlık bir hacmine ulaşmış durumda. Artık daha fazla bir paya sahip olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here